درگیری تکاوران پلیس با قاچاقچیان

درگیری تکاوران پلیس با قاچاقچیان

به گزارش سراج24؛ سردار احمد طاهری در گفت‌وگو با تسنیم در زاهدان اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشراف اطلاعاتی خود از فعالیت یک باند مسلح قاچاق مواد افیونی که قصد انتقال محموله مواد مخدر از شهرستان سراوان به عمق کشور را داشتند مطلع شدند و موضوع را به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان اطلاع دادند.

وی افزود: در این رابطه مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سراوان با همکاری مأموران انتظامی شهرستان گلشن به کنترل و رصد مسیر انتقال محموله مواد افیونی پرداخته و سرانجام شب گذشته قاچاقچیان را که با یک دستگاه وانت تویوتا و یک دستگاه پژو 405 در محور"کلگان- جالق" در حال انتقال محموله مواد مخدر بودند رؤیت کرده و به آن ها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان اضافه کرد: سوداگران مرگ که خود را در چنگال قانون می‌دیدند با تیراندازی سمت مأموران قصد فرار از محل داشتند که پس از طی مسافتی، بر اثر آتش پرحجم تکاوران پلیس خودروهای آنها زمینگیر و هر 3 قاچاقچی به همراه یک قبضه سلاح کلاش با 23 فشنگ جنگی دستگیر شدند. در این عملیات ضربتی در بازرسی از خودروهای توقیف شده از قاچاقچیان 625 کیلو و 700 گرم مواد افیونی، شامل 576 کیلو تریاک و 49 کیلو و 700 گرم هروئین کشف شد.

سردار طاهری با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی خاطرنشان کرد: کارکنان انتظامی با تمام توان در گلوگاه‌ها و ورودی‌های مواد مخدر در سطح استان حضوری فعال دارند و در راه مبارزه با قاچاق این مواد خانمانسوز از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

اخبار مرتبط

گام مهم پروژه انتقال آب دریای عمان به سیستان و بلوچستان کلید خورد

بارش‌های کم‌ سابقه "مونسون" و منابع آبی که هدر رفت

استقرار ۶ بازارچه در مرزهای مشترک ایران و پاکستان

0 نظر

ارسال نظر

capcha