مراسم تشییع پیکر مرحوم استاد فاطمی نیا در تهران برگزار شد

مراسم تشییع پیکر مرحوم استاد فاطمی نیا در تهران برگزار شد

به گزارش سراج24؛ به نقل از مهر، مراسم تشییع پیکر مرحوم حضرت آیت الله فاطمی نیا در تهران با حضور مردم عزادار و ارادتمندان به این شخصیت اخلاقی برگزار شد. پیکر این عالم ربانی و استاد اخلاق بر دوش مؤمنان از دانشگاه تهران آغاز و به سمت چهارراه ولیعصر (عج) تشییع شد.

در ابتدای مراسم تشییع پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم، پیام تسلیت مقام معظم رهبری قرائت گردید. پس از آن توسط مداح اهل بیت عصمت و طهارت زیارت عاشورا قرائت شد.

حجت الاسلام کاظم صدیقی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر، حجت الاسلام علوی وزیر اطلاعات سابق، حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور و برخی از مسئولان کشوری و لشکری در این مراسم حضور داشتند.

گفتنی است نماز بر پیکر مطهر مرحوم آیت الله فاطمی نیا به امامت حجت الاسلام کاظم صدیقی اقامه شد و در ادامه مراسم، حاضران با سردادن شعارهای الله اکبر، عزا عزا است امروز روز عزاست امروز خامنه‌ای رهبر صاحب عزا است پیکر مطهر این عالم ربانی را تشییع کردند.

با توجه به اعلام بیت مرحوم آیت الله فاطمی نیا، پس از تهران، مراسم تشییع و خاکسپاری در شهر مقدس قم سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه رأس ساعت ۱۷ از مسجد امام حسن عسکری (ع) به سمت حرم مطهر حضرت معصومه (س) خواهد بود و پیکر آن مرحوم در حرم مطهر کریمه اهل بیت (س) به خاک سپرده می‌شود.

اخبار مرتبط

پیکر استاد هوشنگ ابتهاج پنجشنبه تشییع می‌شود/ اعلام جزئیات خاکسپاری

ویدئو/ آرامگه یار اینجاست

ویدئو/ مدافعان حرم؛ دل دادگان راه حسین(ع)

0 نظر

ارسال نظر

capcha