فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:

۵۰ تن روغن خوراکی قاچاق در سیستان و بلوچستان کشف شد

۵۰ تن روغن خوراکی قاچاق در سیستان و بلوچستان کشف شد

به گزارش سراج24؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار احمد طاهری اظهار داشت: روز گذشته در راستای طرح تشدید برخورد با قاچاق کالاهای اساسی و اقلام ضروری مردم، مأموران انتظامی شهرستان‌های زاهدان و ایرانشهر هنگام کنترل تردد خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی سطح حوزه خود موفق به کشف مقادیری قابل توجه روغن خوراکی قاچاق شدند.

وی افزود: در این رابطه مأموران انتظامی شهرستان زاهدان ظهر دیروز هنگام کنترل تردد خودروهای عبوری در محور بم- زاهدان به سه دستگاه کامیون باری مشکوک، که پس از توقیف و بازرسی از آنها، مقدار ۳۰ تن روغن خوراکی قاچاق و فاقد مدارک گمرکی کشف شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: همچنین مأموران انتظامی شهرستان ایرانشهر عصر روز گذشته موفق شدند در بازرسی از یک دستگاه تریلی در محور مواصلاتی بم- ایرانشهر ۲۰ تن روغن خوراکی قاچاق را کشف کنند.

سردار طاهری با بیان اینکه روز گذشته در مجموع ۵۰ تن روغن خوراکی قاچاق کشف شده، بیان کرد: ارزش اقلام قاچاق کشف شده بنابر اعلام نظر کارشناسان ۱۳ میلیارد ریال برآورد شده است. در این رابطه چهار فرد متخلف نیز دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شده‌اند.

اخبار مرتبط

گام مهم پروژه انتقال آب دریای عمان به سیستان و بلوچستان کلید خورد

بارش‌های کم‌ سابقه "مونسون" و منابع آبی که هدر رفت

سردار رضایی: هزینه جرم در کشور پایین است

0 نظر

ارسال نظر

capcha