آغاز فعالیت سامانه تخصیص یکپارچه خودرو از امروز/ امکان ثبت‌نام از 27 اردیبهشت

آغاز فعالیت سامانه تخصیص یکپارچه خودرو از امروز/ امکان ثبت‌نام از 27 اردیبهشت

به گزارش سراج24؛ به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از امروز یکشنبه 25 اردیبهشت ماه ساعت 12 در نشانی sale.iranecar.com در دسترس است. 

در روزهای یکشنبه و دوشنبه متقاضیان قادر خواهد بود از بخشنامه‌های مختلف فروش خودرو که از سوی همه شرکت‌های خودروسازی ارائه شده است، مطلع شوند و از روز سه‌شنبه 27 اردیبهشت ماه، امکان ثبت نام در سامانه فراهم خواهد شد. 

در نخستین دوره فروش خودرو در این سامانه، بازه زمانی یک هفته‌ای برای ثبت نام متقاضیان در نظر گرفته شده است و تقدم یا تاخیر زمان ثبت‌نام، هیچ تاثیری بر روند تخصیص و شانس برنده شدن نخواهد داشت و مراسم تخصیص خودرو با نظارت سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید‌کنندگان انجام می‌شود. 

عرضه خودرو براساس این سامانه بسیار متنوع و چند برابر ظرفیت دوره‌های پیشین خواهد بود و همه خودروسازان موظفند همه محصولات خودروهای سواری خود را در این سامانه یکپارچه عرضه کنند و هیچ گونه استثنایی برای تخصیص خودرو به خارج از این سامانه وجود نخواهد داشت. 

روند فروش خودرو در این سامانه شفاف است و به این شکل از تلاطم بازار، بازار سازی و سوء استفاده سوداگران و تضییع حقوق مردم جلوگیری خواهد شد. 

اخبار مرتبط

‌تعهد 15 گانه خودروسازان به سازمان ملی استاندارد برای ارتقای کیفیت + سند

نماینده مجلس: واردات خودرو التهابات بازار را کاهش می‌دهد

واردات خودرو نباید در اختیار خودروسازان قرار گیرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha