جانشین نماینده ولی فقیه سپاه:

تا چند سال آینده از رژیم جعلی صهیونیستی آثاری باقی نخواهد ماند‌

تا چند سال آینده از رژیم جعلی صهیونیستی آثاری باقی نخواهد ماند‌

به گزارش سراج24؛ یادواره شهدای طلاب و روحانیون استان زنجان ظهر امروز در سالن اجتماعات نور شهید عطایی زنجان و با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.

در این جلسه حجت‌الاسلام حسین طیبی‌فر اظهار داشت: انقلاب اسلامی یک زلزله سیاسی در دنیا به وجود آورد که به دنبال آن در تاریخ معاصر تأثیر ویژه‌ای گذاشت.

وی افزود: بسیاری از نگاه‌ها و دیدگاه‌ها که تا قبل از انقلاب اسلامی به دین بود را ابطال کرد از جمله نظریه مارکسیست، لیبرال دموکراسی و کمونیست که امام خمینی (ره) در نامه‌ای به رئیس جمهور شوروی فرمودند صدای خورد شدن کمونیست  به گوش می‌رسد.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: زلزله حکومت اسلامی همه این نظریه‌ها را ابطال کرد و بیش از یک میلیارد  و 500 میلیون جغرافیای دنیای اسلام ر ا که  منجمد و مرده بودند را به تحرک وا داشت.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی امروز به جایی رسیده که اندیشکده‌هایی در دنیا ایجاد کرده‌اند که می‌خواهند جلو پیشروی اسلام را بگیرند زیرا دنیای اسلام می‌خواهد بساط استکبار را جمع کند.

طیبی‌فر گفت: کشورهای بسیار کوچکی از جمله فلسطین، لبنان، عراق، سوریه، افغانستان و یمن که با الگو گرفتن از انقلاب اسلامی در مقابل ابرقدرت‌های بزرگ دنیا که مجهز به پیشرفته ترین سلاح های نظامی هستند ایستاده‌اند.

وی به مقاومت حزب‌الله و مردم فلسطین در برابر رژیم جعلی اسرائیل اشاره کرد و گفت: این جوانان از مکتب انقلاب اسلامی درس آموخته و تخیلات رژیم صهیونیستی از نیل تا فرات را که با پشتیبانی همه دنیا  و برخی کشورهای عربی که می‌رفت این کار انجام شود به هم ریخت و  رژیم جعلی اسرائیل امروزه با پذیرفتن تسلیم و شکست در برابر حزب الله با دیوارکشی از خود محافظت می‌کند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  با اشاره به فرمایشات رهبری که تا چند سال آینده از رژیم جعلی صهیونیستی آثاری باقی نخواهد ماند گفت: با بیداری و هوشیاری ایجاد شده در منطقه و در دنیا در بین جوانان انقلابی دیگر خبری از  ادعای کدخدایی آمریکا وجود ندارد.

وی به حضور ناوهای آمریکای در خلیج فارس اشاره کرد و گفت:  آمریکائیان قبل از انقلاب اسلامی با قدرت در خلیج فارس حضور داشتند اما با پیروزی انقلاب اسلام در مقابل دو ناوچه و قایق ایرانی که قرار گرفتند راهی جز تسلیم نداشتند زیرا می‌‌دانستند پشت این قایق‌ها، قدرت ملت ایران است که با آن مواجه خواهند شد و مجبور به عقب‌نشینی شدند.

طیبی‌فر به نقش روحانیت در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: با هدایت امام خمینی (ره) که مجتهد و مرجع تقلید بودند و حمایت گسترده روحانیت و قرار گرفتن مردم پشت سر آن‌ها این انقلاب شکل گرفت و پیروز شد و با قدرت پیش می‌رود.

وی افزود: نقش روحانیت در شناساندن امام خمینی(ره) زمانی که ایشان در تبعید بودند بر کسی پوشیده نیست و روحانیت با تحمل سختی‌ها، زندان‌ها ،شکنجه‌ها و تبعید‌ها  تلاش کردند نام، اندیشه و  حرکت امام (ره) را منتشر کنند و باعث شدند این نام از مرزهای کشور نیز  عبور کرده و به گوش آزادی‌خواهان جهان برسد.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: با هدایت امام خمینی(ره) و آماده بودن روحانیت و مردم در صحنه  نتیجه آن، این بود که چندین کودتا را پشت سر گذاشته و در این راه  با تقدیم 17 هزار شهید که توسط منافقان کوردل به شهادت  رسیدند و جنگ بین المللی که علیه ایران به راه انداخته شد را با پیروزی به پایان برسانند.

وی با بیان اینکه نقش روحانیت در طول تاریخ تبیین جایگاه اصلی شیعه و دفاع از حاکمیت خداوند و ولایت فقیه بوده است عنوان کرد: روحانیت در انقلاب پرچم‌دار حرکت انقلابی بودن هستند و همان‌طور که در دفاع مقدس در قالب فرمانده، سرباز، به جبهه‌ها اعزام شدند و جبهه‌ها را مزین به بعد معنوی، حسینی و علوی کردند امروزه هم وظیفه خطیری در جبهه انقلاب دارند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: امروزه نقش روحانیت بسیار مهم است زیرا امروز میدان مبارزه، جنگ فکری، اعتقادی است و با توجه به تأکید مقام معظم رهبری که جهاد تبیین را مطرح کردند وظیفه سنگین بر عهده روحانیت است، زیرا این یک جهاد است و گفت‌ وگو نیست.

وی در پایان با اشاره به اینکه ما باید ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم گفت: تجلیل از شهدا یعنی شناخت جبهه شهدا و شهدا جان خود را در میان گذاشتند و ما باید آبرو بگذاریم و ادامه دهنده راه آنها باشیم.

به گزارش تسنیم، در پایان مراسم از تعدادی از خانواده‌های شهدای روحانی تقدیر و تجلیل شد.

اخبار مرتبط

انهدام باند انحرافی عرفان حلقه توسط اطلاعات سپاه

نهضت حسینی در حال گسترش است

بیانیه سپاه در محکومیت‌ جنایت‌ صهیونیست‌ها در غزه

0 نظر

ارسال نظر

capcha