رئیس سازمان جهاد کشاورزی:

هیچ گونه مشکلی برای تامین اقلام اساسی در قم وجود ندارد

هیچ گونه مشکلی برای تامین اقلام اساسی در قم وجود ندارد

به گزارش سراج24؛ رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم محمدرضا حاجی رضا گفت: از امروز ۲۰ تیم نظارتی با محوریت بسیج جهاد کشاورزی استان قم ساماندهی شدند تا در سطح شهر قم حضور پررنگی داشته باشند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف برخوردهای لازم صورت گیرد.
وی ادامه داد: این تیم های نظارتی در روزهای گذشته نظارت هایی بر نانوایی های شهر قم داشته اند و در بخش های دیگر تامین و توزیع مرغ، تخم مرغ و روغن نیز نظارت هایی صورت گرفت و این بازدیدها با قوت ادامه خواهند داشت.
حاجی رضا در ادامه افزود: تلفن ۱۲۴ و ۱۳۵ آماده دریافت گزارش های تخلفات از سوی شهروندان قمی است که پس از دریافت این گزارش ها بازرسان ما جهت بررسی در اسرع وقت اقدام خواهند کرد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم با توجه به شروع طرح مردمی سازی یارانه ها در کشور گفت: پیش بینی می شود قیمت برخی از اقلام اساسی به روز شود که در این راستا برای تامین کالاها و اقلام غذایی شهروندان در استان قم، مجموعه جهاد کشاورزی و قرارگاه امنیت غذایی این سازمان تصمیماتی اتخاذ کرده تا مرغ، تخم مرغ، شکر، برنج و روغن بر اساس سرانه جمعیت استان با هماهنگی اتاق اصناف برای یک ماه پیش رو پیش بینی و تامین شود.
وی عنوان داشت: در زمینه تامین روغن در استان قم دغدغه هایی وجود دارد که با پیگیری هایی خاص و ویژه ای که در این زمینه صورت گرفته؛ امیدواریم به زودی کمبود این کالا در استان قم مرتفع شود.
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه قیمت برخی از اقلام اساسی پیرو اجرای طرح جدید یارانه ها اعلام شده نیازمند آن هستیم که نظارت ها بر توزیع کالاهای اساسی گسترده تر شود.

اخبار مرتبط

حاشیه های سخنرانی «بهادری جهرمی» سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه قم

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: دشمن نقش‌آفرینی بی‌نظیر و ستودنی بانوان را دست کم نگرفته است

حضور سرزده بهادری جهرمی در خوابگاه‌های دانشگاه قم

0 نظر

ارسال نظر

capcha