ترس صهیونیست‌ها از مراسم خاک‌سپاری «شیرین ابوعاقله»

ترس صهیونیست‌ها از مراسم خاک‌سپاری «شیرین ابوعاقله»

به گزارش سراج24؛ نظامیان رژیم صهیونیستی امروز (جمعه) حضور خود در شهر قدس را با هدف افزایش آمادگی در مراسم خاک‌سپاری پیکر «شیرین ابوعاقله» خبرنگار شهید توسط فلسطینی‌ها، تقویت کرده‌اند.

طبق گزارش خبرگزاری «آناتولی»، در مقابل نیروهای ملی و گروه‌های مقاومت اسلامی در قدس اعلام کرده‌اند که امروز «روز ضربه و عزاداری عمومی» خواهد بود.

پیش از این هیات برگزارکننده رویدادهای ملی در قدس، محدودیت‌هایی از جمله برافراشتن پرچم فلسطین و سردادن شعارهای ملی، را که نظامیان رژیم صهیونیستی در تلاش برای اعمال آن‌ها در حین مراسم تشییع جنازه بودند، رد کرده بود.

قرار است بعدازظهر امروز (جمعه) مراسم تشییع خبرنگار شهید، شیرین ابوعاقله از بیمارستان فرانسوی به مقصد میدان عمر بن الخطاب در «باب الخلیل» در شهر قدیم برگزار شود و پیکر وی به قبرستان صهیون در این شهر به خاک سپرده شود.

امروز شبکه رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی دراین باره اعلام کرد: « پلیس تدابیر امنیتی شدیدی را در مجاورت کوه معبد و شهر قدیمی در قدس اتخاذ می‌کند تا برای مراسم تشییع پیکر شیرین ابوعاقله، خبرنگار الجزیره که امروز به خاک سپرده می‌شود آماده باشد».

تشکیلات خودگردان فلسطین و شبکه الجزیره، رژیم صهیونیستی را به «ترور عمدی» ابوعاقله متهم کرده‌اند. در حالی که ارتش رژیم اشغالگر اعلام کرد کمیسیونی برای بررسی این حادثه تشکیل داده است.

اخبار مرتبط

بازتاب حملات مقاومت فلسطین در میان صهیونیست ها

دیپلمات چینی: بهبود وضعیت فلسطینیان، نیازی فوری است

تشدید مجادلات امنیتی بین سران صهیونیست

0 نظر

ارسال نظر

capcha