بازدید شب‌هنگام معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور از یک کشتارگاه طیور در اسلامشهر

بازدید شب‌هنگام معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور از یک کشتارگاه طیور در اسلامشهر

به گزارش سراج24؛ به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر «سید محمد آقامیری» معاون وزیر و رئیس این سازمان در ساعت 2 بامداد 22 اردیبهشت 1401 در راستای نظارت و کنترل بر فرایند رعایت نکات بهداشتی در واحدهای تولید و عرضه گوشت طیور به شبکه توزیع، از یک کشتارگاه طیور در تهران بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند تولید و رعایت ذبح بهداشتی و شرعی طیور در آن کشتارگاه قرار گرفت.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور در حاشیه این بازدید به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی این سازمان اعلام کرد: خوشبختانه با تدابیر اتخاذ شده گوشت مرغ در بازار به وفور موجود است و هیچگونه نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

دکتر سید محمد آقامیری ضمن نظارت بر جزییات رعایت شده در خصوص امور بهداشتی از مرحله تحویل طیور به خطوط کشتارگاه و همچنین رعایت میزان ذبح طیور و عرضه کافی و درست آن به شبکه توزیع تعریف شده، ابراز امیدواری کرد.

لازم به ذکر است «سعید پازوکی» رئیس سازمان جهادکشاورزی استان تهران، دکتر «محمد حبیبی» سرپرست اداره کل تهران ، دکتر «امین اسدی» مشاور معاون وزیر و مدیر روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور و «دکتر خدامی» رییس اداره دامپزشکی شهرستان اسلامشهر ، در این بازدید ««دکتر سیّد محمّد آقامیری» را همراهی می‌کردند.

اخبار مرتبط

معدوم‌سازی غیرقانونی جوجه‌های یک روزه مورد پیگرد قانونی قرارگرفت

بی‌توجهی به بحران آب منجر به فلجی آب می‌شود/تبیین مشکلات حوزه کشاورزی

0 نظر

ارسال نظر

capcha