استاندار همدان:

مردم با حفظ آرامش خرید کنند/ هیچ کمبودی در ‌فروشگاه‌های استان همدان نداریم

مردم با حفظ آرامش خرید کنند/ هیچ کمبودی در ‌فروشگاه‌های استان همدان نداریم

به گزارش سراج24؛ علیرضا قاسمی فرزاد صبح امروز  در جلسه مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، اظهار داشت: در استان ذخیره‌سازی‌های کافی در زمینه گندم، برنج و شکر انجام شده و بازرسی‌ها از بازار هم به صورت هدفمند، هوشمند و برنامه‌ریزی شده، انجام می شود.

وی با تاکید بر اینکه حضور تمام‌وقت مدیران دستگاه‌های اجرایی در استان و دسترسی تمام‌وقت برای اداره امور مربوطه، ضروری است، تصریح کرد: در حوزه تأمین مرغ نگرانی و محدودیت خاصی وجود ندارد و ه میزان جوجه‌ریزی هم نسبت به گذشته بیشتر شده است. 

استاندار همدان با اشاره به اینکه محدودیت‌هایی که در حوزه نهاده‌های دامی وجود داشت، از بین رفته است، گفت:  نهاده‌های دامی و خوراک مرغ تا سه‌ ماه آتی تامین شده است.

قاسمی فرزاد با بیان اینکه ذخایر گوشت منجمد استان در سطح بسیار قابل قبولی است، اظهار داشت: با توجه پیگیری‌ها و اقدامات انجام شده، شکر مورد نیاز استان تامین شده است.

وی افزود: سهمیه‌ استانی روغن تخصیص یافته و استان از مزیت نسبی در این حوزه برخوردار است. ورودی روغن به بازار استان بیش از میانگین مصرف ماه‌های گذشته گزارش شده است.در ارزیابی‌های ملی، همدان یکی از موفق‌ترین استان‌های کشور در تامین اقلام اساسی مورد نیاز مردم است.

وی تصریح کرد: شدت تبلیغات و سیاه‌نمایی دشمنان بر روی طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها نشان از اثربخشی و فایده این طرح در اقتصاد کشور دارد. 

وی اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی از جمله جهاد کشاورزی، سازمان صمت و سایر دستگاه‌های متولی باید در حوزه معیشت مردم باید به صورت دائم گزارشی از عملکرد خود ارائه و در اختیار مردم قرار  دهند. 

اخبار مرتبط

سنگ‌هایی که «کار» می‌تراشند

در اختیار قراردادن یارانه‌ها به صورت مستقیم باعث افزایش قدرت خرید مردم می‌شود

رصد روزانه وضعیت بازارهای استان همدان/‌ چند انبار احتکار ‌شناسایی شد‌

0 نظر

ارسال نظر

capcha