قیمت‌ تخم مرغ در بازار به مرور کمتر از نرخ مصوب خواهد شد

قیمت‌ تخم مرغ در بازار به مرور کمتر از نرخ مصوب خواهد شد

به گزارش سراج24؛ حمید کاشانی رئیس هیأت مدیره اتحادیه میهن در گفت‌وگو با فارس، در پاسخ به اینکه با توجه به افزایش جدید قیمت‌ها عرضه تخم‌مرغ در بازار چگونه است، گفت: تخم‌مرغ به اندازه کافی در بازار از امروز صبح عرضه شده و هیچ مشکلی از نظر تأمین وجود ندارد و اطمینان داریم در ادامه، قیمت‌های بازار کمتر از نرخ مصوب خواهد شد.

وی در پاسخ به اینکه شب گذشته برخی از فروشگاه‌ها این محصول را در مغازه‌های خود نداشتند، گفت: متأسفانه برخی مردم به طور هیجانی اقدام به خرید کردند و کمبود در بازار به این دلیل است، اما از امروز بازار آرامش پیدا می کند.

وی ادامه داد: روزانه 3 هزار تن تخم‌مرغ در کشور تولید می‌شود که حدود 300 تن بیش از نیاز بازار است. علاوه بر این، حدود یک‌هزار تن تخم‌مرغ هم در مرغداری‌ها و انبارها ذخیره‌سازی شده است.

وی با بیان اینکه ستاد تنظیم بازار هر کیلو تخم‌مرغ 39هزار و 800 تومان و شانه 2 کیلویی حدود 80 هزار تومان تصویب شده است، گفت:‌ در هفته آینده سیستم عرضه و تقاضا قیمت‌ها را به پائین‌تر از نرخ خواهد کشید.

رئیس هیأت مدیره اتحادیه میهن به مردم اطمینان داد که هیچ نگرانی از تأمین این محصول وجود ندارد و به حد کافی به بازار تزریق خواهد شد.

اخبار مرتبط

ویدئو/ مشکلی در عرضه تخم مرغ وجود ندارد

قیمت‌های جدید توسط سازمان حمایت اعلام می‌شود/ تا پایان خردادماه نهاده‌ با ارز ترجیحی توزیع می‌شود

توجه کامل به امنیت غذایی، برنامه جدید وزارت جهاد کشاورزی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha