تیراندازی پلیس رژیم صهیونیستی به جوان فلسطینی با ادعای تلاش برای انجام حمله با سلاح سرد

تیراندازی پلیس رژیم صهیونیستی به جوان فلسطینی با ادعای تلاش برای انجام حمله با سلاح سرد

به گزارش سراج24؛ شبکه i۲۴ رژیم صهیونیستی خبر داد که پلیس این رژیم در شهر قدیمی قدس حمله یک جوان فلسطینی که تلاش داشته با سلاح سرد به نیروهای پلیس ضربه بزند را  خنثی کرده است.  

این شبکه به نقل از پلیس رژیم صهیونیستی اضافه کرد که عصرچهارشنبه یک حمله با سلاح سرد در شهر قدیمی قدس گزارش شد و و گزارش‌های اولیه حاکیست که یک فرد مسلح به سلاح سرد سعی کرد به یک افسر پلیس ضربه بزند که خنثی شد و هیچ تلفاتی به نیروهای اسرائیلی وارد نشد. 

 شبکه مکان رژیم اسرائیل نیز به نقل از پلیس این رژیم ادعا کرد که تلاش برای انجام یک حمله با سلاح سرد (احتمالا چاقو) در نزدیکی «باب الزاهره» در شهر قدیمی قدس خنثی شد.  

در این پیوند،  رادیو «بیت لحم» گزارش داد که نظامیان رژیم اشغالگر اسرائیل عصر امروز در منطقه «باب القطنین» در شهر قدیم قدس به سمت یک جوان فلسطینی با این ادعا که او در صدد حمله با سلاح سرد بود، تیراندازی کردند.  

این رادیو به نقل از ارتش رژیم اسرائیل گزارش داد که یک جوان فلسطینی در شهر قدیم قدس به اتهام تلاش برای چاقو زدن به یک پلیس اسرائیلی مورد اصابت گلوله قرار گرفت اما به هیچ یک از نیروهای رژیم صهیونیستی آسیبی نرسید.

اخبار مرتبط

ثبت اولین مورد «آبله میمون» در فلسطین اشغالی

انتخابات ثابت کرد که محبوبیت مقاومت در حال افزایش است

ازسرگیری سیاست ترور، بهای سنگینی برای تل‌آویو دارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha