سید حسن نصرالله:

رای لبنانی‌های خارج نشین به لیست مقاومت نشانه شجاعت است

رای لبنانی‌های خارج نشین به لیست مقاومت نشانه شجاعت است

به گزارش سراج24؛ سید حسن نصرالله امروز ( سه شنبه ) در سخنرانی ویدیو کنفرانسی خود در جشن انتخاباتی حزب الله که در حومه جنوبی بیروت برگزار شد، افزود: در قوانین جدید جنگ با مقاومت توانستیم از دفاع به حمله برویم و نمی‌توانیم از آن عقب‌نشینی کنیم.

وی حضور گسترده شهروندان لبنانی طی دیروز و امروز در جشن های انتخاباتی مقاومت را پیامی برای همه کسانی دانست که بر سر مقاومت شرط بندی کرده اند. 

دبیر کل حزب الله لبنان لبنان را پایتخت اعراب دانست و افزود: عرب گرایی بدون فلسطین و قدس وجود ندارد و عرب گرایی با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی وجود ندارد.

سید نصرالله اظهار داشت: ما نه به نیات دشمن از طریق رسانه ها و نه به اظهارات روسایشان اعتماد داریم و اشغالگران درک کرده است که پشت سخنانی که در روز جهانی قدس و دیروز گفته شد مردانی وجود دارند که آنها را به وحشت خواهند انداخت.

دبیر کل حزب الله لبنان با بیان اینکه هیچ کس نمی تواند جایگزین دولت شود، افزود: ما نه موضوع سرنگونی نظام در لبنان و نه سرنگونی یک دولت و جایگزینی آن با دیگری را مطرح می کنیم.

وی بیان کرد: کانال‌های دیپلماتیک به ما اطلاع دادند که رژیم اسرائیل تاکید کرده است که قصد ندارد اقدامی علیه لبنان انجام دهد اما ما به او و پیام‌هایش اعتماد نداریم و آماده خواهیم بود.

سید حسن نصرالله خطاب به نخست وزیر رژیم صهیونیستی افزود: ما نه به دشمن، نه به پیام های دیپلماتیک و نه به اظهارات نخست وزیرش ( رژیم صهیونیستی ) اعتماد داریم و آمادگی خود را با چشمان باز تا پایان رزمایش های نظامی رژیم  اسرائیل حفظ می کنیم و این پیام آشکار یا ضمنی، نتیجه صلابت و حضور مقاومت است و دشمن بداند پشت سر سخنانی که گفته می شود محیطی آماده با مردانی توانمند و حضوری گسترده وجود دارد که ادب را رعایت کند و ما اجازه هیچ تجاوزی به لبنان را به هر دلیلی نخواهیم داد.

دبیرکل حزب الله افزود: ما حتی در مساله مقاومت نمی توانیم جایگزین دولت باشیم، ما از مردم، ارتش و مقاومت سخن می گوییم و این مساله باید روشن باشد و ما به آن ایمان داریم و در تحقق این امر کمک می کنیم.

نصرالله با بیان اینکه لبنان نمی تواند یک جنگ داخلی جدید را تحمل کند، افزود: جنگ داخلی یک خط قرمز است و هر کس به آن اصرار کند باید به عنوان خیانتکار تلقی شود.

اخبار مرتبط

واژه "اسرائیل" از بخش فروش بلیط جام جهانی قطر در سایت فیفا حذف شد

آمریکا باید به نگرانی‌های منطقی ایران درباره بازگشت به برجام پاسخ دهد

جنگ برای آمریکا ابزار سلطه است

0 نظر

ارسال نظر

capcha