سید حسن نصرالله:

رای لبنانی‌های خارج نشین به لیست مقاومت نشانه شجاعت است

رای لبنانی‌های خارج نشین به لیست مقاومت نشانه شجاعت است

به گزارش سراج24؛ سید حسن نصرالله امروز ( سه شنبه ) در سخنرانی ویدیو کنفرانسی خود در جشن انتخاباتی حزب الله که در حومه جنوبی بیروت برگزار شد، افزود: در قوانین جدید جنگ با مقاومت توانستیم از دفاع به حمله برویم و نمی‌توانیم از آن عقب‌نشینی کنیم.

وی حضور گسترده شهروندان لبنانی طی دیروز و امروز در جشن های انتخاباتی مقاومت را پیامی برای همه کسانی دانست که بر سر مقاومت شرط بندی کرده اند. 

دبیر کل حزب الله لبنان لبنان را پایتخت اعراب دانست و افزود: عرب گرایی بدون فلسطین و قدس وجود ندارد و عرب گرایی با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی وجود ندارد.

سید نصرالله اظهار داشت: ما نه به نیات دشمن از طریق رسانه ها و نه به اظهارات روسایشان اعتماد داریم و اشغالگران درک کرده است که پشت سخنانی که در روز جهانی قدس و دیروز گفته شد مردانی وجود دارند که آنها را به وحشت خواهند انداخت.

دبیر کل حزب الله لبنان با بیان اینکه هیچ کس نمی تواند جایگزین دولت شود، افزود: ما نه موضوع سرنگونی نظام در لبنان و نه سرنگونی یک دولت و جایگزینی آن با دیگری را مطرح می کنیم.

وی بیان کرد: کانال‌های دیپلماتیک به ما اطلاع دادند که رژیم اسرائیل تاکید کرده است که قصد ندارد اقدامی علیه لبنان انجام دهد اما ما به او و پیام‌هایش اعتماد نداریم و آماده خواهیم بود.

سید حسن نصرالله خطاب به نخست وزیر رژیم صهیونیستی افزود: ما نه به دشمن، نه به پیام های دیپلماتیک و نه به اظهارات نخست وزیرش ( رژیم صهیونیستی ) اعتماد داریم و آمادگی خود را با چشمان باز تا پایان رزمایش های نظامی رژیم  اسرائیل حفظ می کنیم و این پیام آشکار یا ضمنی، نتیجه صلابت و حضور مقاومت است و دشمن بداند پشت سر سخنانی که گفته می شود محیطی آماده با مردانی توانمند و حضوری گسترده وجود دارد که ادب را رعایت کند و ما اجازه هیچ تجاوزی به لبنان را به هر دلیلی نخواهیم داد.

دبیرکل حزب الله افزود: ما حتی در مساله مقاومت نمی توانیم جایگزین دولت باشیم، ما از مردم، ارتش و مقاومت سخن می گوییم و این مساله باید روشن باشد و ما به آن ایمان داریم و در تحقق این امر کمک می کنیم.

نصرالله با بیان اینکه لبنان نمی تواند یک جنگ داخلی جدید را تحمل کند، افزود: جنگ داخلی یک خط قرمز است و هر کس به آن اصرار کند باید به عنوان خیانتکار تلقی شود.

اخبار مرتبط

در صورت تغییر رفتاری ایران، به تغییر مواضع خود فکر می‌کنیم

عصبانیت غرب از تدابیر جبرانی ایران / درخواست تجدیدنظر درباره لغو انتصاب بازرسان آژانس

واکنش بایدن به آزادی زندانیان آمریکایی

0 نظر

ارسال نظر

capcha