برگزاری بزرگترین رویداد فرهنگی کشور از فردا

برگزاری بزرگترین رویداد فرهنگی کشور از فردا

به گزارش سراج24؛ نرگس معدنی پور، عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر درباره برگزاری سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب اظهارداشت: از فردا ۲۱ اردیبهشت به مدت ۱۰ روز از ساعت ۱۰ صبح تا هشت شب برگزار می‌شود.

وی افزود: جلسات هماهنگی این نمایشگاه از اسفند سال ۱۴۰۰ با محوریت این کمیسیون در محل شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد و طی بازدیدی که در ۱۹ اردیبهشت از نمایشگاه داشتیم، آخرین جلسه هماهنگی برگزار و تأکیدات لازم برای انجام کارهای باقی مانده انجام شد.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه بیش از دو هزار و ۸۰۰ ناشر در این دوره از نمایشگاه حضور دارند، خاطرنشان کرد: ۱۷۰ ناشر خارجی نیز در این دوره حضور یافته اند.

معدنی پور با بیان اینکه تمام ناشران در فضای مسقف جانمایی شدند، گفت: هیچ یک از ناشران در سازه های موقت حضور ندارند. شعار امسال با کتاب سلامتیم است که در این راستا برای رعایت پروتکول های بهداشتی امکان خرید آنلاین نیز فراهم شده است.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه از بزرگترین رویدادهای فرهنگی کشور است، یادآور شد: از نهادهای اثرگذار و تمام واحدهای خدماتی شهرداری تهران برای برگزاری این نمایشگاه تقدیر می‌کنم.

اخبار مرتبط

رحمت و زحمت نمایشگاه برای ناشران

آیت الله رئیسی از نمایشگاه کتاب بازدید کرد

۳۱ اردیبهشت‌ماه آخرین روز نمایشگاه کتاب تهران

0 نظر

ارسال نظر

capcha