بازی در کرج منتفی است؛

سیرجان بازهم گزینه میزبانی دیدار پرسپولیس و سپاهان شد

سیرجان بازهم گزینه میزبانی دیدار پرسپولیس و سپاهان شد

به گزارش سراج24؛ تیم فوتبال پرسپولیس و سپاهان در حالی شنبه هفته آینده با حکم کمیته انضباطی باید در زمین بی طرف بازی کنند که هنوز تکلیف محل برگزاری این دیدار نامشخص است.

سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال در گفتگویی درباره لغو برگزاری این دیدار در تبریز گفت: من هنوز هم نمی دانم چرا باشگاه پرسپولیس بدون هماهنگی با متولی برگزاری مسابقات عنوان کرد که ورزشگاه یادگار امام تبریز برای این دیدار میزان است؛ این در حالی است که تمام بازی‌ها نیاز به هماهنگی شورای تأمین استان های مربوطه دارد.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال در خصوص شایعه برگزاری این دیدار بدون حضور تماشاگر در ورزشگاه انقلاب کرج تصریح کرد: به هیچ وجه این بازی دیگر در کرج برگزار نمی‌شود. مسئولان استان آذربایجان شرقی نیز با برگزاری بازی در تبریز به خاطر سفر احتمالی ریاست جمهوری مخالفت کردند.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا برگزاری بازی در سیرجان صحت دارد؟ یادآور شد: تمام کارها را برای برگزاری بازی در آنجا انجام داده ایم اما باز هم نظر نهایی را باید شورای تأمین استان مربوطه بدهد. هیچ مشکلی برای برگزاری بازی در آنجا نداریم و اگر اتفاق خاصی نیفتد قطعا امروز مکان برگزاری مسابقه پرسپولیس و سپاهان را اعلام می‌کنیم.

اخبار مرتبط

بیرانوند: از فولاد سرتر بودیم/ پرسپولیس برای قهرمانی آسیا بسته شده است

باقری: کادرفنی فولاد دوستان ما هستند اما ۳ امتیاز را می‌خواهیم

رونمایی از پرسپولیس مدل جدید بعد از باخت استقلال مقابل سپاهان

0 نظر

ارسال نظر

capcha