دو انتصاب جدید در سازمان صداوسیما

دو انتصاب جدید در سازمان صداوسیما

به گزارش سراج24؛ به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، با حکم رئیس رسانه ملی، مهدی مجتهد به‌عنوان قائم مقام در امور اجرایی و سرپرست حوزه ریاست سازمان صدا و سیما و حجت الاسلام و المسلمین سید رمضان موسوی مقدم، به عنوان مشاور رئیس سازمان و رئیس ستاد حج و زیارت و ستاد اربعین سازمان صدا و سیما منصوب شدند.

متن حکم پیمان جبلی خطاب به مهدی مجتهد چنین است:

«بسمه تعالی

برادر گرامی جناب آقای مهدی مجتهد؛ نظر به مراتب تعهد، تجربه طولانی و مفید جناب عالی و شناخت مناسب سازمانی در حوزه‌های مختلف شما را به‌عنوان «قائم مقام در امور اجرایی و سرپرست حوزه ریاست سازمان» منصوب می‌کنم.

لازم است برای نیل به تحقق اهداف تحولی سازمان در راستای هویت محوری و عدالت‌گستری با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های کارشناسی علمی و اجرایی داخل و خارج از سازمان در اجرای ماموریت‌ها و وظایف محوله به موارد زیر اهتمام جدی داشته باشید:

_ پیگیری اجرای سیاست‌های کلان سازمان و نظارت بر تدوین برنامه‌های بلند مدت؛

_ ایجاد هماهنگی درون سازمانی برای اعمال مدیریت یکپارچه و حفظ انسجام عملکردی به ویژه در حوزه‌های ستادی و پشتیبانی (منابع مالی و سرمایه انسانی، طرح و برنامه‌ریزی و …)؛

_ اعمال نظارت موثر بر نحوه اعتبارات و هزینه کردهای مالی و انطباق با برنامه‌ها و اعتبارات مصوب؛

_ اعمال نظارت موثر بر برنامه‌ریزی و اجرای طرح‌ها و برنامه‌های ارتقا سرمایه انسانی سازمان؛

_ نظارت بر فرآیند نظام انتصاب و ارزشیابی مدیران با تاکید بر اصل شایسته سالاری؛

_ تعامل و ارتباط سازنده و موثر با همه دستگاه‌ها و نهادهای نظام در جهت هم افزایی و هماهنگی بین سازمانی؛

_ انجام ماموریت‌های ویژه محوله؛

همه سطوح مدیریتی سازمان در اجرای ماموریت‌های فوق ملزم به همکاری با جناب عالی هستند. بر خود لازم می‌دانم از زحمات خالصانه برادر عزیز حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم در طول دوره تصدی قائم مقام رئیس سازمان و آقای مهندس برنا فیروزی در دوره تصدی حوزه ریاست صمیمانه تشکر و قدر دانی نمایم.

از خداوند متعال توفیقات جناب عالی را خواستارم.»

مهدی مجتهد پیش از این به‌عنوان قائم مقام معاونت برون مرزی و مدیر شبکه آی فیلم و… فعالیت می‌کرد.

همچنین در متن حکم رییس رسانه ملی برای حجت الاسلام و المسلمین سید رمضان موسوی مقدم آمده است:

«بسمه تعالی

برادر گرامی جناب حجت الاسلام و المسلمین سید رمضان موسوی مقدم، ضمن قدردانی از تلاش خالصانه جناب عالی در طول سال‌های طولانی در حوزه‌های مختلف سازمان، به موجب این حکم، جنابعالی را به عنوان «مشاور رئیس سازمان و رئیس ستاد حج و زیارت و ستاد اربعین سازمان» منصوب می‌کنم.

ضمن قدردانی از زحمات خالصانه آقای دکتر حسن گروسی در دوره تصدی مسئولیت ستاد حج و زیارت سازمان، دوام توفیقات جنابعالی را از پروردگار متعال خواستارم.»

اخبار مرتبط

انتصاب در تلویزیون

مدیر سابق شبکه دو مشاور رئیس صدا و سیما شد

اعلام آمادگی رئیس رسانه ملی برای «پرداخت 100 درصدی حق پخش مسابقات»

0 نظر

ارسال نظر

capcha