آخرین خبرها از وضعیت جسمانی استاد فاطمی‌نیا

آخرین خبرها از وضعیت جسمانی استاد فاطمی‌نیا

به گزارش سراج24؛ محمدمهدی وکیلی، داماد آیت‌الله فاطمی‌نیا استاد اخلاق در گفت‌وگویی با اشاره به بستری شدن استاد فاطمی‌نیا در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان اظهار داشت: پیش از آغاز سال جدید به دلیل تشدید بیماری سرطان ایشان در بیمارستان و بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدند که الحمدلله با عنایت خدا و دعاهای مردم وضعیت ایشان بهبود پیدا کرد و به بخش عادی بیمارستان منتقل شدند و سپس در منزل تحت مراقبت‌های ویژه قرار گرفتند.

متاسفانه، سرطان بخش‌های دیگر بدن را هم گرفته است

وی گفت: مجدداً وضعیت جسمانی استاد فاطمی‌نیا وخامت پیدا کرد و در حالی که ایشان هوشیاری کافی نداشت، به بیمارستان منتقل شد و تاکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است و حال عمومی ایشان چندان رضایت بخش نیست. متاسفانه سلول‌های سرطانی در نقاط دیگر بدن گسترش پیدا کرده و وضعیت تنفس ایشان با مشکل مواجه است و هم‌اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است.

تکذیب در کما بودن استاد فاطمی‌نیا

داماد این استاد اخلاق با تکذیب در کما بودن ایشان تصریح کرد: گرچه سطح هوشیاری مطلوب نیست، ولی ایشان در کما نیستند، اما به دلیل لوله‌هایی که برای تنفس تعبیه شده است، به ایشان مسکن‌های قوی زده می‌شود تا بیشتر استراحت کنند. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: از همه مردم عزیزان درخواست داریم برای تمام بیماران و استاد فاطمی‌نیا دعا کنند تا ان‌شاءالله شفا پیدا کنند.

اخبار مرتبط

نگاه خاص حضرت معصومه (س) به جایگاه دختران

مراسم تشییع پیکر مرحوم استاد فاطمی نیا در تهران برگزار شد

آثار استاد فاطمی نیا چون چراغی فروزان الهام‏‬ بخش باقی خواهد ماند

0 نظر

ارسال نظر

capcha