زخمی شدن سرباز صهیونیست در عملیات شهادت طلبانه در قدس اشغالی

زخمی شدن سرباز صهیونیست در عملیات شهادت طلبانه در قدس اشغالی

به گزارش سراج24؛ از فلسطین الیوم، یک جوان فلسطینی در منطقه باب العامود در قدس اشغالی با ضربه چاقو یک سرباز صهیونیست را زخمی کرد.

رسانه‌های صهیونیستی مدعی شدند که نظامیان این رژیم به سوی جوان فلسطینی شلیک کردند و او را از پای درآوردند.

بر اساس این گزارش، در پی این عملیات شهادت طلبانه، نظامیان صهیونیست درهای مسجدالاقصی و بخش قدیمی را بستند.

این درحالی است که دقایقی پیش نیز یک جوان فلسطینی در شمال کرانه باختری به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده بود.

ارتش رژیم صهیونیستی مدعی است که این جوان فلسطین قصد عبور از دیوار حائل نزدیک روستای جباره داشت که به ضرب گلوله زخمی و پس از انتقال به بیمارستان کشته شد.

طی هفته‌های اخیر حملات نظامیان صهیونیست علیه فلسطینیان شدت گرفته است و نظامیان صهیونیست در بسیاری از موارد با شلیک مستقیم گلوله فلسطینیان را هدف قرار می‌دهند.

از سوی دیگر عملیات استشهادی فلسطینیان نیز از حدود یک ماه پیش پس از یورش مکرر صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی و حمله به فلسطینیان در کرانه باختری و قدس اشغالی افزایش یافته است.

آمار تلفات نیروهای اسرائیلی از آغاز ماه مبارک رمضان از ۲۰ تن کشته گذشته است و این درحالی است که عملیات استشهادی و حملات علیه نیروهای اسرائیلی، واکنش‌های طبیعی به خشونتی است که اشغالگران صهیونیست طی هفته‌های اخیر علیه فلسطینی‌ها شدت بخشیده‌اند.

رژیم اسرائیل که در پی انجام عملیات متعدد شهادت طلبانه جوانان فلسطینی وارد چرخه عدم امنیت و ناامنی فزاینده شده است، به فکر تشکیل «گارد ملی حفاظت از شهروندان» برای حفاظت از جان صهیونیست‌ها افتاده است.

اخبار مرتبط

تیراندازی در میلواکی آمریکا ۱۷ زخمی بر جای گذاشت

موافقت اولیه برای پروازهای مستقیم بین فرودگاههای ایران و عمان

ثبت اولین مورد «آبله میمون» در فلسطین اشغالی

0 نظر

ارسال نظر

capcha