درماندگی پلیس رژیم صهیونیستی در یافتن عاملان عملیات العاد

درماندگی پلیس رژیم صهیونیستی در یافتن عاملان عملیات العاد

به گزارش سراج24؛رسانه‌های صهیونیستی امروز (شنبه) با اشاره به سالروز تاسیس این رژیم موسوم به روز نکبت نوشتند که نیروهای امنیتی  به جستجوی خود برای یافتن عاملان این حمله در روز تاسیس رژیم اسرائیل ادامه می‌دهند. 

شبکه i۲۴ رژیم صهیونیستی در این باره گزارش داد که ۴۲ ساعت از حمله یاد شده که در روز پنجشنبه انجام شد و سه کشته برجا گذاشت،می‌گذرد و از آن زمان تاکنون نیروهای امنیتی به گشت زنی در هر کوچه و گوشه ادامه می‌دهند و مناطق نزدیک به العاد را زیر نظر دارند با این فرض که عاملان این حمله مخفی شده‌اند زیرا به اعتقاد آن‌ها تنها در صورت کمک گرفتن از وسیله نقلیه دیگری می‌توانند فرار کرده باشند. 

این شبکه اضافه کرد: همانطور که اشاره کردیم، ارتش، پلیس، نیروهای امنیت عمومی، پلیس مرزی و شاباک (امنیت داخلی رژیم اسرائیل) به بررسی مناطق باز در نزدیکی محل عملیات از جمله پارک ها، مناطق ناهموار، جنگل ها، کارگاه‌های ساختمانی و معادن ادامه می‌دهند. 

در این مرحله تمام تلاش نیروهای امنیتی اسرائیل برای یافتن عاملان این حمله به کار گرفته شده است و نیروهای امنیتی اطمینان داده اند که این دو نفر را دستگیر خواهند کرد. 

این شبکه صهیونیستی افزود: در همین حال، مدتی از حمله و فرار عاملان آن می‌گذرد و این به نفع نیروهای امنیتی رژیم اسرائیل نیست زیرا اکنون وظیفه آن‌ها یافتن مکان حمله کنندگان قبل از انجام حمله دیگر است. 

پایگاه خبری «معاریو» وابسته به رژیم صهیونیستی نیز با اشاره به اینکه نیروهای امنیتی این رژیم روزانه چندین بار وضعیت را ارزیابی می‌کنند، افزود: این حادثه قطعا یادآور یافتن زندانیان فراری از زندان جلبوع است هنگامی که یگان‌ها با استفاده از بالگردها و یکپارچگی توانستند به همه اطلاعات دست یابند، درست مانند امروز.

قابل ذکر است که پنجشنبه شب عملیات شهادت طلبانه جوانان فلسطینی در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی‌ها منجر به کشته شدن سه صهیونیست و زخمی شدن چهار نفر دیگر که حال یکی از آن‌ها وخیم گزارش شده است در شهر العاد در سرزمین‌های اشغالی شد.   

پس از این عملیات «اومیر پارلو» وزیر امنیت داخلی رژیم اسرائیل (شاباک) در اتاق فرماندهی پلیس در شهر العاد جلسه‌ای را برای ارزیابی وضعیت امنیتی این شهر برگزار کرد.  

«پار لو» قبل از شروع این جلسه تاکید کرد که رژیم اسرائیل برای این حمله بهای سنگینی را پرداخت کرده است.  

وی با بیان این ادعا نیروهای امنیتی رژیم اسرائیل در حال تعقیب عاملان این حمله هستند و آن‌ها را دستگیر خواهند کرد، افزود: اگر مشخص شود که در پشت این حمله نهادی وجود دارد آن نهاد نیز پاسخگو خواهد بود.

اخبار مرتبط

انگلیس از ارسال موشک های بریمستون به اوکراین خبر داد

نیروهای روس برای تخلیه نیروگاه زاپوریژیا آماده می‌شوند

بازدید وزیر دفاع ترکیه از واحدهای خط مرزی عراق

0 نظر

ارسال نظر

capcha