هشدار حماس به رژیم اسرائیل درباره پیامدهای ترور رهبران فلسطینی

هشدار حماس به رژیم اسرائیل درباره پیامدهای ترور رهبران فلسطینی

به گزارش سراج24؛ حماس از طریق مقامات مصری به رژیم تل آویو هشدار داده است که باید شرایط مسجدالاقصی را به قبل از سال 2000 باز گرداند و دست از تجاوزات علیه اماکن مقدس اسلامی بردارد.

حماس همچنین تأکید کرده است که این جنبش از تهدیدات رژیم صهیونیستی مبنی بر ترور رهبرانش هراسی ندارد و و به خوبی می‌داند که تبعات چنین اقدامی بسیار سنگین خواهد بود.

بر اساس گزارش شبکه خبری المیادین، این جنبش مقاومت فلسطینی، همچنین به رژیم تل آویو هشدار داده است که در صورت بازگشت سیاست ترور، عملیات انفجارها در شهرهای رژیم صهیونیستی نیز از سرگرفته می‌شود و مقاومت شهرهای اصلی این رژیم را به آتش خواهد کشید و موشک‌های مقاومت تل آویو و اطراف آن را مورد هدف قرار خواهد داد.

هشدار شدید امروز حماس، پس از آن است که بعد از عملیات شهادت‌طلبانه در تل آویو در شامگاه پنج شنبه، که با هلاکت سه صهیونیست همراه بود، برخی محافل و شخصیت‌های صهیونیستی از کابینه این رژیم خواستند تا «یحیی السنوار» رئیس دفتر سیاسی حماس را هدف ترور قرار دهد.

در این راستا سخنگوی حماس دیروز گفت که این تهدیدات مبتنی بر ترور رهبران جنبش حماس، مسأله جدیدی نیست و حماس به اینگونه تهدیدات عادت دارد.

اخبار مرتبط

در کرانه باختری شاهد یک بیداری جدید هستیم

حضور گسترده فلسطینی‌ها در نماز عید قربان در مسجدالاقصی +عکس

مقاومت قادر به وارد آوردن ضربات مستمر به رژیم صهیونیستی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha