هشدار مقاومت صهیونیست‌ها را وحشت‌زده کرد

هشدار مقاومت صهیونیست‌ها را وحشت‌زده کرد

به گزارش سراج24؛ کانال 14 تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که نهادهای امنیتی تل‌آویو هشدار امروز گروه‌های مقاومت فلسطین را جدی گرفته‌اند.

این رسانه‌ صهیونیستی همچنین اعلام کرد که نهادهای امنیتی اسرائیل علاوه بر آماده بودن برای تعرض شهرک‌نشینان به مسجدالأقصی، خود را برای  هرگونه احتمال از جمله موشک از غزه و یا انجام عملیات‌های استشهادی از سوی فلسطینیان آماده کرده‌اند.

پیش از این رسانه‌های صهیونیستی از استقرار سامانه گنبد آهنین در اطراف قدس اشغالی و تل‌آویو خبر داده بودند.

 گروه‌های مقاومت فلسطین ساعتی قبل در بیانیه‌ای شدیداللحن اعلام کردند که فراخوان صهیونیست‌ها برای تعرض دسته جمعی به الاقصی، آتش جنگ را شعله ور خواهد کرد.

این گروه‌ها رژیم صهیونیستی را مسئول کامل پیامدهای فراخوان برای تعرض به مسجدالأقصی دانستند؛ گروه‌های مقاومت همچنین به رژیم صهیونیستی درباره هرگونه تعرض به مسجدالأقصی هشدار دادند.

گروه‌های مقاومت تاکید کردند: تجاوز رژیم صهیونیستی به ملت و مقدسات فلسطین ایجاب می‌کند که همه برای نبردی که ارکان رژیم صهیونیستی را به لرزه در بیاورد آماده باشند.

پیش از این جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن هشدار به  صهیونیست‌ها درباره تعرض به مسجد الاقصی تاکید کرد که هرگز نباید در برابر این اقدام خطرناک سکوت کرد.

از سوی دیگر، جبهه خلق برای آزادی فلسطین هم فلسطینیان را به رویارویی با اشغالگران اسرائیلی در واکنش به تصمیم آن‌ها برای تعرض به مسجد الاقصی فراخواند.

جبهه خلق تاکید کرد که تعرض به مسجد الاقصی، خشم سراسری ملت فلسطین و امت عربی را به دنبال خواهد داشت.

جنبش حماس نیز ساعاتی قبل با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که  اجازه دادن مقامات اشغالگر به شهرک نشینان برای تعرض به شکل دسته جمعی به مسجدالاقصی در روز پنجشنبه به مثابه بازی با آتش و سوق دادن منطقه به تنشی است که اشغالگران مسئولیت کامل آنرا برعهده دارند.

حماس تاکید کرد: ما از فرزندان رشید ملتمان می خواهیم که برای دفاع از هویت ما و دینمان و قبله نخستمان در مسجدالاقصی جمع شوند و در شهر قدس بسیج شوند. اشغالگران بدانند که طرح‌های تقسیم زمانی و مکانی مسجدالاقصی و طرح‌های یهودی سازی مقدسات ما راه به جایی نخواهد برد و اهداف پلیدش محقق نخواهد شد.

  یادآور می شود که پلیس رژیم صهیونیستی رسما با تعرض دسته جمعی شهرک‌نشینان اشغالگر یهودی به مسجد الاقصی در روز پنجشنبه موافقت کرد.

جمعیت راست‌گرای فعالان حامی هیکل با صدور فراخوانی خواستار تعرض دسته جمعی شهرک‌نشینان صهیونیست به مسجد الاقصی در روز پنجشنبه به مناسبت روز به اصطلاح استقلال رژیم صهیونیستی (اشغال فلسطین) شده است.

صهیونیست‌ها تصمیم دارند با پرچم رژیم صهیونیستی وارد مسجد الاقصی شده و در داخل این مسجد سرود این رژیم را بخوانند.

اخبار مرتبط

تشدید مجادلات امنیتی بین سران صهیونیست

هکرهای ایرانی؟! | اعتراف تل‌آویو به هک دوربین نهادهای امنیتی

هشدار شدید اللحن حماس به صهیونیستها

0 نظر

ارسال نظر

capcha