وحشت رسانه های صهیونیستی از آینده؛ السنوار را ترور کنید

وحشت رسانه های صهیونیستی از آینده؛ السنوار را ترور کنید

به گزارش سراج24؛ السنوار در سخنانش در جمع نخبگان فلسطینی بر نکات مهمی دست گذاشت که از جمله آنها این بود که گفت: ما ترجیح می‌دهیم نبرد به نبرد مذهبی تبدیل نشود اما اگر سران رژیم اشغالگر و افراطی‌ها آن را بخواهند، پس استقبال می کنیم.

وی در بخش دیگری از اظهاراتش که صهیونیست ها را به وحشت انداخته، ضمن درخواست از گروه‌های مقاومت و شاخه‌های نظامی آنها برای حفظ آمادگی خود، تاکیدکرد: با پایان ماه مبارک رمضان نبرد به پایان نمی رسد، بلکه آغاز خواهد شد.

این اظهارات گویا به سرعت آرامش صهیونیست ها را به هم زد، بطوری که رای الیوم امروز یکشنبه نوشت، یک سایت نزدیک به موساد (سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی) رسما خواستار ترور السنوار شده است.

این سایت در تحلیل خود دلیل ارائه طرح ترور السنوار را خطری دانسته که او برای آینده رژیم صهیونیستی دارد.

براساس این گزارش سایت رژیم صهیونستی، آزادی السنوار که سالها در زندان های این رژیم محبوس بود، باعث تغییرات اساسی در صحنه فلسطین و منطقه شده است و این به نفع صهیونیستها نیست.

«امیر بوخبوت«، خبرنگار وب سایت عبری «والا» نیز به سخنان عصر شنبه السنوار واکنش نشان داد و گفت: یحیی السنوار در سخنرانی اش به همه یادآوری می کند که آرامش موقتی است. حماس مشغول جمع آوری نیرو، سلاح و آموزش است و زمانی که احساس کند زمان مناسب است، حمله خواهد کرد.

«دانا بن شیمون» دیگر روزنامه نگار صهیونیست و متخصص در امور فلسطین هم ضمن نقل اظهارات السنوار گفت که این بار تهدید السنوار روشن و واضح و بدون پرده پوشی بود.

یونی بن مناحیم دیگر روزنامه نگار سرشناس صهیونیست نیز در حالی که در واکنش به اظهارات السنوار عصبانیت خود را پنهان کند، گفته که السنوار حفره ها و ضعف های امنیتی بنت (نخست وزیر)، لاپید (وزیر خارجه) و گانتس(وزیر جنگ) را برملا کرد. وی این را هم اضافه کرده که السنوار به خود اجازه داده که رژیم صهیونیستی را تهدید کند.

مراسم روز جهانی قدس امسال که در ادامه سلسله برخوردهای صهیونیستها با فلسطینیان در مسجد الاقصی برگزار شد، بیش از همیشه سردمداران رژیم صهیونیستی را به وحشت انداخته است؛ بویژه آنکه فلسطینیان با ایستادگی خود جلوی برگزاری مراسمی به مناسبت جشن فصح یا پسح (قربانی کردن) را از صهیونیست های افراطی گرفتند.

رئیس جنبش مقاومت اسلامی فلسطین ( حماس ) در غزه که صدای رسانه ها و خبرنگاران نزدیک به تشکیلات دولت جعلی صهیونیستی را در آورد، این را هم گفته بود که "شمشیر قدس تا زمان آزادی فلسطین و بازگشت فلسطینی ها به این سرزمین هرگز غلاف نخواهد شد."

اخبار مرتبط

بازتاب حملات مقاومت فلسطین در میان صهیونیست ها

دیپلمات چینی: بهبود وضعیت فلسطینیان، نیازی فوری است

تشدید مجادلات امنیتی بین سران صهیونیست

0 نظر

ارسال نظر

capcha