روشن:

با رییس جمهوری درد دل کردیم/ فوتبال، صنعت پول‌سازی است

با رییس جمهوری درد دل کردیم/ فوتبال، صنعت پول‌سازی است

به گزارش سراج24؛حسن روشن در گفت‌وگویی در رابطه با ضیافت افطاری ورزشکاران با رئیس‌جمهوری، اظهار داشت: مراسم خیلی خوبی بود و بنده با ریئس‌جمهور درد و دل کردم که مورد توجه ایشان قرار گرفت. باتوجه به نام گذاری امسال که سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین است نباید فقط این تولید به پراید و پژو ختم شود و این موضوع باید در فوتبال هم انجام گیرد.

پیشکسوت فوتبال ادامه داد: فوتبال صنعت پول‌ساز است که این قضیه را مدیران ورزش و باشگاه‌ها در نظر نمی‌گیرند. در ایران اکثر مدیران باشگاه‌ها نمی‌دانند که اگر یک درصد از هزینه‌های اضافی را برای آکادمی خود در نظر بگیرند چقدر می‌تواند در آینده برای باشگاه سودآور باشد. به طور مثال پراید را نمی‌توانید بیرون از ایران یک ریال هم به فروش برسانید ولی بازیکن ایرانی باکیفیت در اروپا ۲ میلیون یورو به فروش می‌رسد.

وی تصریح کرد: در کل، مسائل خوبی مطرح شد و پیشکسوتان و ورزشکاران نیز مشکلات خودشان را مطرح کردند، به خصوص مسئله استخدام قهرمانان که باید دید در ادامه این نشست چه نتایجی درپی خواهد داشت.

در حاشیه این مراسم که با حضور سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان و اهالی ورزش برگزار شد، پیراهن شماره هشت تیم ملی فوتبال با توجه به علاقه ویژه رئیس جمهور به این شماره و تبرک به نام امام هشتم حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، به آیت الله سیدابراهیم رئیسی اهدا شد.

اخبار مرتبط

باقری: کادرفنی فولاد دوستان ما هستند اما ۳ امتیاز را می‌خواهیم

آغاز مرحله دوم فروش آنلاین بلیت دیدارهای تیم ملی در جام جهانی

بازار مسکن مقداری از تب و تاب افتاد

0 نظر

ارسال نظر

capcha