اعلام آخرین وضعیت بازی تدارکاتی تیم ملی ایران با آرژانتین

اعلام آخرین وضعیت بازی تدارکاتی تیم ملی ایران با آرژانتین

به گزارش سراج24؛ احسان اصولی سرپرست کمیته فوتسال در خصوص آخرین وضعیت بازی‌های تدارکاتی تیم ملی فوتسال قبل از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: برای بازی‌های تدارکاتی اقداماتی انجام شد. انتخاب تیم برای انجام بازی با سرمربی است که مذاکره اولیه را انجام دادند. با تیم ملی فوتسال آرژانتین مذاکراتی شده و این تیم اعلام آمادگی کرده است.

اصولی ادامه داد: با آرژانتین مکاتبه کردیم تا به عنوان میهمان یا میزبان دو بازی با این تیم برگزار کنیم. مکاتبه با فدراسیون آرژانتین انجام شده است. منتظریم تا پاسخ ما را بدهند. سرمربیان ایران و آرژانتین در حال مذاکره بر سر زمان برگزاری این بازی هستند. بعد از آنکه پاسخ نامه مکتوب و رسمی ما را بدهند برنامه ریزی برای اعزام تیم ملی یا میزبانی از آرژانتین صورت می‌گیرد.

سرپرست کمیته فوتسال تاکید کرد: گفتگویی هم با تیم ملی اسپانیا و پرتغال شکل گرفته ولی هنوز به نامه نگاری نرسیده است. به محض توافق اولیه بین مربیان این تیم‌ها، نامه نگاری می‌کنیم.

به گزارش مهر، تیم ملی فوتسال ایران مهرماه امسال در رقابت‌های قهرمانی آسیا به میزبانی کشور کویت شرکت می‌کند. ایران مدافع عنوان قهرمانی و پرافتخارترین تیم این مسابقات است.

اخبار مرتبط

شکست بنفیکا در شب گلزنی کاپیتان تیم ملی فوتسال

کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران از بنفیکا رفتنی شد

هیچ بازیکنی را از تیم ملی کنار نگذاشتیم/کارمان برای تغییر نسل سخت است

0 نظر

ارسال نظر

capcha