«علف‌ زار» پروانه نمایش گرفت

«علف‌ زار» پروانه نمایش گرفت

به گزارش سراج24؛ به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی در جلسه اخیر با صدور پروانه نمایش برای فیلم‌های علف زار به تهیه کنندگی بهرام رادان وکارگردانی کاظم دانشی و هناس به تهیه کنندگی محمدرضا شفاه و کارگردانی حسین دارابی موافقت کرد.

به گزارش ایرنا، علف‌زار فیلمی به تهیه‌کنندگی بهرام رادان، نویسندگی و کارگردانی کاظم دانشی محصول سال ۱۴۰۰ است. این فیلم در بخش سودای سیمرغ چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور داشت و در چندین رشته نامزد و در نهایت برنده ۴ جایزه بهترین صداگذاری، بهترین تدوین، بهترین نقش مکمل زن و بهترین فیلمنامه شد. این فیلم همچنین بعد از موقعیت مهدی با نامزدی در ۱۳ رشته دارای بیشترین تعداد نامزدی در این دوره از جشنواره فیلم فجر بود.

داستان فیلم علفزار داستان یک بازپرس است که در آستانه انتقالیش دچار کشمکش‌هایی در چند پرونده می‌شود.

پژمان جمشیدی، سارا بهرامی، ستاره پسیانی، ترلان پروانه، مهدی زمین پرداز و عرفان ناصری از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

هِناس به کارگردانی حسین دارابی و نویسندگی احسان ثقفی و مهدیه عین‌اللهی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه است که در سال ۱۴۰۰ به نمایش درآمد. هِناس اولین بار در ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ در چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.

فیلم هِناس در ژانر بیوگرافی ساخته شده و روایت تلاش‌های عاشقانه زنی است برای بیرون کشیدن زندگی‌اش از تشویش و تلاطم.

مریلا زارعی، بهروز شعیبی، وحید رهبانی، سیاوش طهمورث و سولماز غنی بازیگران این فیلم هستند.

اخبار مرتبط

افتخار می‌کنم مریلا زارعی نقش من را بازی کرد

«فرزند صبح» افخمی سرانجام اکران می‌شود؟

توقیف «قصر شیرین» تکذیب شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha