نبود مدیریت حرفه ای بیشترین آسیب را به حوزه کارگری زده است

نبود مدیریت حرفه ای بیشترین آسیب را به حوزه کارگری زده است

به گزارش سراج24؛ محمود حسینی پور جمعه شب در سی و سومین جشنواره تجلیل از نخبگان جامعه کار و تولید در شرکت صنایع غذایی در شهرک صنعتی جویبار با اشاره به اینکه بیش از ۷۰ درصد آسیب‌های حوزه کارگری مربوط به مدیرانی بوده که خوب عمل نکردند، گفت: مدیران استان موظف هستند که یک آسیب شناسی جدی در حوزه مدیریتی خود داشته باشند و دستگاه‌های نظارتی هم باید نظارت خوب و مستمر داشته باشند.

وی با بیان اینکه بخشی از مشکلات حوزه کارگری باید در خود استان حل و فصل شود، افزود: بسیاری از مشکلات استان در ستاد تسهیل مورد بررسی قرار گرفته و حتماً مشکلات حوزه کارگری و کارفرمایی نیز مورد بحث و بررسی کارشناسان ذیربط قرار خواهد گرفت.

استاندار مازندران وجود یک فضای منطقی و مدیریت حرفه‌ای را در حل مشکلات کارگران مهم ارزیابی کرد و افزود: علی رغم تمام ناملایماتی که به کشور ما تحمیل شده است اما بنده هیچ اعتقادی به تحریم‌ها ندارم چرا که اگر خلائهای مدیریتی استان برطرف شود قطع یقین مشکلات کارگران رفع خواهد شد.

استاندار مازندران تاکید کرد: بنده بیشترین وقتم را برای بازدید از مراکز مهم اقتصادی و گفتگو با کارگران داشتم و در استانداری نیز کارگروهی برای پیگیری مطالبات کارگران تشکیل شده است.

حسینی پور با اشاره به اینکه قطع یقین زبان تعامل، همدلی و همکاری می‌تواند بسیاری از مشکلات ما را حل و فصل کند، گفت: ورود من به مسائل و مشکلات شما کارگران ورود کارشناسی و با اطلاعات به دست آمده خواهد بود.

وی با بیان اینکه روز قدس با ابتکار امام راحل به عنوان نماد بین المللی مقابله با رژیم آدم کش صهیونیستی تبدیل شده است، افزود: امروز بزرگترین نگرانی رژیم صهیونیستی شکل گیری جبهه مقاومت بوده است.

اخبار مرتبط

طرح‌های ‌محرومیت‌زدایی استان مازندران به بسیج ‌واگذار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha