زیاد النخاله: وحدت ملت فلسطین عامل اصلی پیروزی در نبرد با دشمن است

زیاد النخاله: وحدت ملت فلسطین عامل اصلی پیروزی در نبرد با دشمن است

به گزارش سراج24؛ به نقل از المیادین، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سخنانی گفت: نبرد شمشیر قدس قدرت خود را برای تحمیل قواعد درگیری ثابت کرد.

«زیاد النخاله» در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس با سلام به اسرای فلسطینی، الاقصی، کرانه باختری، غزه، جنین و شهید قدس حاج قاسم سلمیانی تاکید کرد: ملت ما همچنان و علیرغم تجاوزات، در حال مقابله است و تسلیم نخواهد شد و شکست نمی‌خورد و همچنان مقاومت خواهد کرد.

وی افزود: اجازه نخواهیم داد دشمنان ما را در کشورمان به بردگی بگیرند و برای مقابله با آنها کمر همت خواهیم بست. ما در یک بزنگاه تاریخی سخت و حساس زندگی می‌کنیم که با چالش‌ها و تهدیدات بسیاری همراه است.

النخاله تاکید کرد: من نسبت به تکیه به رژیم اشغالگر هشدار می‌دهم چرا که این رژیم به همراه کشورهای دیگر به غزه به عنوان یک بمب ساعتی نگاه می‌کند.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی افزود: قدس عنوان هویت، دین و تاریخ ماست و جان خود را فدایش می‌کنیم و باید برای آزادی آن مبارزه کرد. باید با هر آنچه در توان داریم در مقابل هتک حرمت مسجدالاقصی توسط صهیونیست‌ها مقاومت کنیم.

النخاله گفت: وحدت ملت فلسطین عامل اصلی پیروزی ما در نبرد با دشمن است و حفظ آن بسیار اولویت دارد و باید تقویت و حمایت شود.

اخبار مرتبط

هراس صهیونیست‌ها از آغاز انتفاضه سوم فلسطینی‌ها

ماجرای مرگ مشکوک افسران موساد چه بود؟

عملیات جدید مقاومتی در رام الله

0 نظر

ارسال نظر

capcha