سیدحسن نصرالله:

ایستادگی در مقابل فشارها رکن اساسی نبرد مقاومت است

ایستادگی در مقابل فشارها رکن اساسی نبرد مقاومت است

به گزارش سراج24؛به نقل از شبکه المیادین، نصرالله در پیامی ویدیویی به مناسبت روز جهانی قدس گفت که آرمان فلسطین حیات دوباره می گیرد و حامیان و مجاهدان بیشتری پیدا می کند که حاضرند برای آن فداکاری کنند.

وی افزود: استراتژی دشمن متکی به مرور زمان و فراموش شدن مساله فلسطین از سوی ملت هاست.

به گفته نصرالله، آنچه در حال وقوع است به برکت ایمان و جهاد و بصیرت دولت ها و ملت های محور مقاومت، برعکس استراتژی مورد نظر رژیم صهیونیستی است.

دبیرکل جنبش حزب الله نام دیگر محور مقاومت را به دلیل محوری بودن مساله قدس، «محور قدس» نامید و گفت: قدس امروز در غزه شمشیری دارد که از آن دفاع می کند همانگونه که سال گذشته در نبرد «شمشیر قدس» به وقوع پیوست.

وی افزود: قدس امروز محوری دارد که برای ساختن معادله قوی و مستحکم منطقه ای خود جمع شده است تا اول از آن محافظت کند و در مرحله دوم آن را آزاد کند.

نصرالله گفت: ما در حزب الله خود را در کنار برادرانمان در گروه های مقاومت فلسطینی، در خط اول نبرد می دانیم.

وی ادامه داد: هر کسی که متعلق به این خط و این محور است با محاصره و مجازات روبرو می شود که هدف از اعمال آن دست کشیدن از قدس و فلسطین و منطق مقاومت است.

نصرالله با بیان اینکه ایستادگی در برابر فشارها و محاصره و تروریسم رکن اصلی نبرد مقاومت است، تاکید کرد: ما با شهدای بزرگ فلسطین و لبنان و سوریه و عراق و ایران و یمن و در راس آنها شهید قدس «حاج قاسم سلیمانی» عهد بسته ایم.

دبیرکل حزب الله تصریح کرد: ما همه موانع را از بین خواهیم برد و همه توطئه ها را نیز خنثی خواهیم کرد و و تمام خنجرهایی که می خواهند به پشت و سینه ما آسیب بزند، فرو می ریزند.

اخبار مرتبط

اجرای طرح اضطراری خاموشی در انگلیس

انگلیس از ارسال موشک های بریمستون به اوکراین خبر داد

نیروهای روس برای تخلیه نیروگاه زاپوریژیا آماده می‌شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha