سردار رحیمی اعلام کرد؛

تمهیدات انتظامی و ترافیکی مراسم روز قدس در پایتخت

تمهیدات انتظامی و ترافیکی مراسم روز قدس در پایتخت

به گزارش سراج24؛ سردار حسین رحیمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روز قدس، ابتکار امام راحل و نقطه عطفی در اتحاد مسلمانان در مقابله و مبارزه جدی با رژیم غاصب و جعلی اسرائیل است; روز قدس تجدید میثاق دوباره جهان اسلام با ملت مظلوم فلسطین و اعلام برائت و بیزاری از اسرائیل غاصب است.

وی افزود: روز جهانی قدس، روز اسلام و روز مبارزه با ظلم و ستم و بیداد ظالمان است. روز جهانی قدس روز تجلی وحدت و همدلی مسلمانان در مقابل دشمنان است؛ به طور حتم اگر این وحدت و انسجام و همدلی تقویت شود عرضه بیش از پیش بر دشمنان تنگ خواهد شد. مقاومت مردم مظلوم فلسطین نشان داد که صبر و مقاومت و پایمردی آنها حتی با دست خالی دشمنان را مستأصل کرد و آنان را به زانو در خواهد آورد.

رئیس پلیس پایتخت بیان کرد: امروز ملت فلسطین با تدبیر شهید قاسم سلیمانی به سلاح‌های مهم و استراتژیکی دست یافته است به گونه‌ای که در آخرین جنگی که بین مبارزان فلسطینی با رژیم منحوس اسرائیل در گرفت اسرائیل در کمتر از ۲ روز مجبور به قبول آتش‌بس شد که این نشان دهنده قدرتمند شدن فلسطینیان است.

وی ادامه داد: قدرت تسلیحاتی فلسطینی‌ها موازنه قدرت را در منطقه تغییر داده و باعث شده است که رژیم صهیونیستی که همواره از موضع قدرت صحبت می‌کرد امروز محافظه کار تر از قبل شده و این بدون شک نتیجه پایمردی و مقاومت ملت بزرگ فلسطین و حمایت و بزرگ مردانی چون شهید سلیمانی از انتفاضه فلسطین بود؛ حمایت‌های معنوی مردم انقلابی و ولایی و رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران از جهاد و انتفاضه فلسطین امروز به ثمر رسیده است و ضعف و زبونی اسرائیل غاصب و قدرت یافتن فلسطینی‌ها را در پی داشته است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: روز قدس، روز اسلام و روز دفاع از مستضعفین و مظلومان عالم است و به طور حتم ان‌شاءالله به زودی شاهد آزادی قدس شریف از لوث سفاکان غاصب اسرائیل خواهیم بود چرا که وعده الهی حق است و العاقبه للمتقین و متقین پیروز خواهند شد.

سردار رحیمی بیان داشت: برای برپایی هرچه باشکوه‌تر راهپیمایی روز جهانی قدس همه ملاحظات و تمهیدات لازم انتظامی و ترافیکی اندیشیده شده است.

اخبار مرتبط

افزایش محدودیت ترافیکی راهپیمایی روز قدس در تهران

راه اندازی کمپین حمایت از فلسطین در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

تشریح جزئیات بازداشت مرحومه "مهسا امینی" در تهران

0 نظر

ارسال نظر

capcha