توسط انتشارات سوره مهر؛

روایت نقش طلاب جهادی در سیل ۹۸ چاپ شد

روایت نقش طلاب جهادی در سیل ۹۸ چاپ شد

به گزارش سراج24؛ کتاب «سیاحت سیل» با روایتی از حادثه سیل سال ۹۸ نوشته مهدی کرد فیروزجایی به‌تاگزی توسط انتشارات سوره مهر منتشر و راهی بازار نشر شده است.

این کتاب که به سفارش پژوهشکده باقرالعلوم (ع) به نگارش درآمده در قالبی داستانی و دراماتیک به شرح روایتی از حضور جهادی طلاب در حادثه سیل فروردین ماه سال ۹۸ در قالب ۲۱ فصل پیوسته داستانی می‌پردازد. نویسنده در «سیاحت سیل» از طریق گفت‌وگو با طلاب جهادی حاضر در مناطق سیل‌زده در استان‌های مختلف درگیر، داستان بلندی را که حاصل تجمیع مشاهدات و تخیلات است، به نگارش درآورده است.

در آغاز این کتاب می‌خوانیم:

دیگر اعتقادی به امامزاده ابراهیم نداشتم. مادر که می‌دید برای شهلا بی‌قرارم دلداری‌ام می‌داد و می‌گفت: «من نذر امامزاده ابراهیم کرده‌م که به شهلا برسی.» اما نرسیدم. به نظرم همه چیزشان خرافات می‌آمد. من که دخترباز نبودم؛ عاشقش بودم. برای همین بدم می‌آید بگویم شهلا دوست‌دخترم بود. اگر آن شیخ لعنتی برایش خواستگار نمی‌آورد، تا الان به او رسیده بودم.

کتاب «سیاحت سیل: روایت حادثه سیل ۱۳۹۸» به قلم مهدی کرد فیروزجایی در شمارگان ۱۲۵۰ نسخه به قیمت ۴۵ هزار تومان در دسترس علاقمندان قرار دارد.

اخبار مرتبط

معرفی کتاب | «کتاب»

پویش کتابخوانی کتاب و زندگی به «مهاجر سرزمین آفتاب» رسید

زنان ایرانی در پشت جبهه‌های نبرد شاهکار کردند

0 نظر

ارسال نظر

capcha