مسئول بسیج سازندگی سپاه دامغان:

۱۳ هزار بسته معیشتی در دامغان توزیع شد

۱۳ هزار بسته معیشتی در دامغان توزیع شد

به گزارش سراج24؛ به نقل از مهر، مقداد عباس نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه از ابتدای اجرای طرح ملی مواسات و همدلی خیران و مردم دامغانی ۱۶ میلیارد تومان مشارکت و کمک کردند، تاکید کرد: طی سال گذشته ۱۳ هزار بسته معیشتی در مراحل مختلف اجرای این طرح در شهرستان توزیع شد.

وی با بیان اینکه شناسایی خانواده‌های نیازمند در دامغان صورت گرفته است، افزود: یکی از اقدامات معنوی در کنار طرح مواسات و همدلی توزیع ۱۰۲ سری جهیزیه و کمک جهیزیه به ارزش بیش از دو میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان بین نیازمندان بود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه دامغان همچنین از فعالیت ۳۱۷ گروه جهادی در دامغان شد و گفت: این گروه‌ها شامل در زمینه تولید ماسک روزانه، نظارت بر تدفین شرعی و کمک به مراکز بهداشتی و اجرای طرح‌های محرومیت زدایی در مناطق محروم شهرستان دامغان فعالیت دارند.

عباس نژاد گفت: توزیع مرغ و گوشت، لوازم‌التحریر، توزیع ماسک و پک بهداشتی، اعطای وام قرض‌الحسنه، توزیع قرص نان، تبلت، بسته‌های فرهنگی و معنوی، البسه و بخشودگی اجاره مغازه و مسکن از فعالیت‌های گروه‌های جهادی در ایام شیوع بیماری کرونا در شهرستان دامغان بوده است.

اخبار مرتبط

ساخت 13 هزار مسکن برای محرومان

آبرسانی به 121 روستای محروم آذربایجان‌شرقی توسط بسیج سازندگی

۱۶۵ قرارگاه جهادی در کشور راه‌اندازی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha