خطیب «مسجدالاقصی»:

باید مراقب نیرنگ صهیونیست‌ها باشیم

باید مراقب نیرنگ صهیونیست‌ها باشیم

به گزارش سراج24؛ به نقل از فلسطین الیوم، «شیخ عکرمه صبری» خطیب مسجد الاقصی تاکید کرد که دشمن صهیونیستی به رغم حملات و تجاوزات علیه ساکنان قدس، در پیشبرد و اجرای طرح‌های خود ناکام ماند و نتوانست خواسته‌های گروهک‌های تندرو در رابطه با قربانی کردن در مسجد الاقصی را برآورده کند.

بر اساس این گزارش، شیخ عکرمه صبری اظهار داشت که ۵ روز سیاه به پایان رسید و به یاری خداوند اعتکاف در مسجد الاقصی را آغاز خواهیم کرد و در ۱۰ روز پایانی ماه مبارک رمضان، هیچ غیرمسلمانی نباید وارد این مسجد مبارک شود.

شیخ صبری با اشاره به اینکه هیچ کدام از شهرک نشینان به تنهایی و بدون همراهی نیروهای امنیتی جرأت تعرض به مسجد الاقصی را ندارند، تصریح کرد که باید مراقب نیرنگ و توطئه‌های اشغالگران باشیم.

این درحالی است که در ادامه تحولات اراضی اشغالی، روز گذشته وزارت اوقاف اسلامی قدس اعلام کرد که در ۵ روز اخیر، در مجموع ۳۶۷۰ شهرک‌نشین اشغالگر صهیونیست به مناسبت عید یهودی پسح به مسجد الاقصی تعرض کردند.

پیشتر جنبش مقاومت اسلامی حماس در بیانیه‌ای، به منظور دفاع از «مسجدالاقصی» در روز جمعه فراخوان «بسیج عمومی» صادر کرد. در بیانیه جنبش مقاومت اسلامی حماس آمده است که لازم است عموم فلسطینیان به منظور دفاع از قبله اول مسلمانان، در دفاع از مسجدالاقصی برخیزند و در روز جمعه به حمایت از این مسجد بپردازند.

اخبار مرتبط

ترس صهیونیست‌ها از مراسم خاک‌سپاری «شیرین ابوعاقله»

تیراندازی پلیس رژیم صهیونیستی به جوان فلسطینی با ادعای تلاش برای انجام حمله با سلاح سرد

رژیم صهیونیستی به طور عامدانه خبرنگاران را هدف قرار می‌دهد

0 نظر

ارسال نظر

capcha