درویش: نمی‌خواهیم حق باشگاه و بیت‌المال به تاراج گذاشته شود

درویش: نمی‌خواهیم حق باشگاه و بیت‌المال به تاراج گذاشته شود

به گزارش سراج24؛ رضا درویش روز چهارشنبه در گفت‌وگو با  ایرنا در مورد آخرین وضعیت پرونده «رادوشوویچ» دروازه‌بان پیشین این تیم و اقدام باشگاه برای دفاع از حقوق پرسپولیس، اظهار داشت: هر کاری از دستمان برآید را به کار می‌گیریم تا بیت‌المال به تاراج گذاشته نشود. حتی مجرب‌ترین وکلای بین‌المللی را به کار می‌گیریم و هر کاری لازم باشد برای دفاع از حقوق باشگاه، هواداران و اعضای تیم، انجام می‌دهیم.

وی در رابطه با پیگیری این پرونده در دادگاه عالی ورزش و آیا امیدی وجود دارد که رای تغییر کند، افزود: همه تلاشمان را به کار می‌گیریم. با اسنادی که ارائه خواهیم کرد منتظر خواهیم ماند تا ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در رابطه با اینکه باشگاه در پرونده استوکس با وجود اینکه همه چیز مشخص و روشن بود، محکوم شده و باید پول را پرداخت کند، گفت: متاسفانه در زمان خودش این اتفاق ها رخ نداد و اسنادی که باشگاه را محق می‌کرد ارسال نشد تا الان محکوم به پرداخت این مبلغ شویم. درست مانند رادوشوویچ که اگر در زمان خودش مطالبات بازیکن پرداخت می‌شد، تنها با ۳۰ الی ۴۰ هزار یورو می‌شد از اتفاقی که الان رخ داده جلوگیری کرد.

وی در مورد اینکه باشگاه درخواست داده که پول استوکس از محل درآمدهایش در کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت شود، تصریح کرد: درخواستمان ر ا در این زمینه ارسال کردیم. نامه زدیم تا این کار از محل پول هایمان در AFC پرداخت شود که منتظر جواب آن هستیم.

درویش در مورد شرایط تیم و آماده سازی برای ۶ مسابقه سرنوشت‌ساز باقی مانده در لیگ برتر، گفت: تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم که تا بهترین پشتیبانی را داشته باشیم. مصمم هستیم تا بهترین نتایج را در ۶ بازی باقی مانده بگیریم و اعضای تیم هم بدون دغدغه کار را پیش ببرند تا موفق شویم.

اخبار مرتبط

مسابقات لیگ برتر فوتبال با حضور تماشاگران برگزار می‌شود

تدبیر مدیرعامل پرسپولیس برای ادامه کار با یحیی

عزیزی خادم دو سال محروم شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha