دبیرکل جمعیت ایثارگران:

افرادی چون فائزه هاشمی جاهلان غرب‌زده‌ای هستند که جایگاهی در دنیا ندارند

افرادی چون فائزه هاشمی جاهلان غرب‌زده‌ای هستند که جایگاهی در دنیا ندارند

به گزارش سراج24؛ محمدجواد عامری دبیرکل جمعیت ایثارگران در گفت‌وگویی پیرامون سخنان ضدسپاه فائزه هاشمی گفت: سخنان وی حاکی از دشمنی با ملت ایران بوده و مفهوم آن تحت فشار قرار دادن با تحریم‌های ظالمانه به منظور پذیرفتن شرایط آمریکا است. 

وی افزود: آمریکا چه زمانی که تحریم می‌کرد چه یک سال پیش که برای انتخابات داخلیش واسطه می‌فرستاد که ایران اسلامی به سمت مذاکره با آنها برود و چه الان که فکر می‌کند از طریق اقداماتی که می‌تواند در اوکراین انجام دهد شاید بتواند محبوبیتی برای خودش به دست آورد در همه اینها فقط منافع و مصالح خودش را می‌بیند و اصلا منافع ملت ایران، مشکلات معیشتی و دشورای زندگی مردم ما اهمیتی برایش ندارد البته ملت ما این را می‌دانست همانطور که در یمن، فلسطین، عراق، افغانستان، لبنان و... منافع ملت‌ها مهم نبود اینجا هم همینطور است.

دبیرکل جمعیت ایثارگران بیان داشت: آمریکا حتی منافع ملت خودش هم برایش مهم نیست و بیشتر از یک درصد که آن هم دولت آمریکاست، منافع سایر اقشار در نظر گرفته نمی‌شود و افرادی که با مسائل اجتماعی آمریکا آشنایی دارند به این موضوع یقین دارند.

وی ادامه داد: در شرایط کنونی آمریکا برای اینکه در جایگاه جهانی نشان دهد که ایران است که مذاکرات را بر هم زده تا با این کار بتواند برای خودش مقبولیت پیدا کند و نفرتی را که مردم دنیا از او دارند بکاهد اقداماتی از این دست انجام می‌دهد و به دنبال مقصر می‌گردد و می‌خواهد جمهوری اسلامی وسط بیاید تا تقصیر را بر گردن آن بیندازد.

عامری با بیان اینکه خانم هاشمی و امثال او علت شکست مذاکرات را قرار دادن شرایطی مثل حذف تحریم سپاه برمی‌شمارند، تصریح کرد: افرادی مثل فائزه هاشمی همه واقعیت را بیان نمی‌کنند و نمی‌گویند که خواسته مسئولان جمهوری اسلامی حذف تمامی تحریم‌های ظالمانه ضد ملت ایران و تضمین برای حذف آنها است و در پازلی که آمریکا تعریف کرده بازی می‌کند و فقط به دنبال منافع آمریکا آن هم پولدارهای آمریکا بوده و نه تنها به منافع ملت ایران و سایر ملت‌ها که به منافع مردم آمریکا هم خیانت می‌کنند.

وی اضافه کرد: اگر نگوییم این افراد خائن و وطن‌فروش  هستند باید بگوییم جاهلانی هستند که در دنیا جایگاهی ندارند و حقایقی که ملت سالهاست متوجه شده را نه متوجه می‌شوند و نه حاضرند برایش کاری کنند که البته این در حالت خوش‌بینانه است.

دبیرکل جمعیت ایثارگران با اشاره به بیانات ضدسپاه و ضد ملت خانم هاشمی عنوان داشت: این فرد و بسیاری از افراد شبیه به او غرب‌زده هستند و فریفته غرب شده‌اند و با غرب‌زدگی طوری عجین شده‌اند که نمی‌توانند خلاف آن عمل کنند.

اخبار مرتبط

نهضت حسینی در حال گسترش است

بیانیه سپاه در محکومیت‌ جنایت‌ صهیونیست‌ها در غزه

امروز مقامات متعصب صهیونیستی هم به اضمحلال این رژیم اذعان دارند

1 نظر

ارسال نظر

capcha