کشتی قهرمانی آسیا - مغولستان؛

چهار فرنگی‌کار ایران راهی نیمه‌نهایی شدند

چهار فرنگی‌کار ایران راهی نیمه‌نهایی شدند

به گزارش سراج24؛ مسابقات پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا در حالی از صبح امروز (چهارشنبه) در شهر اولان باتور مغولستان آغاز شده که چهار نماینده ایران به مرحله نیمه نهایی رسیدند.

نتایج کشتی‌گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۶۰ کیلوگرم مهدی محسن نژاد در دور اول با نتیجه ۹ بر صفر جیانیدر از هند را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی میان فیرورز توختایف از ازبکستان و سوزوکی از ژاپن کشتی خواهد گرفت.

در وزن ۶۷ کیلوگرم شاهین بداغی در دور اول با توجه به عدم حضور محمد فواز از سوریه به پیروزی دست یافت. وی در دور بعد مقابل هان سو ریو قهرمان جهان از کره جنوبی با نتیجه ۸ بر صفر مغلوب شد و در صورت حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، بداغی به دیدار رده بندی راه خواهد یافت.

در وزن ۷۲ کیلوگرم محمدرضا مختاری در دور اول با نتیجه ۹ بر صفر عادیلخان نورلانبکوف از قرقیزستان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف میرزابک رحمت اف از ازبکستان می‌رود.

در وزن ۸۲ کیلوگرم رسول گرمسیری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر خان جعفرخان از قطر را مغلوب کرد وی در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی به مصاف سینگ هارپریت از هند می‌رود.

در وزن ۹۷ کیلوگرم مهدی بالی در دور نخست با نتیجه ۴ بر ۴ و ضربه فنی پارک جی وو از کره جنوبی را مغلوب کرد. وی در دور دوم و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده مبارزه میان اوزور ژوژوپبکوف قهرمان آسیا از قرقیزستان و راوی از هند می‌رود.

اخبار مرتبط

استارت شاگردان درستکار برای فتح قاره کهن/ آغاز مسابقات از فردا

پایان کار کشتی‌گیران ایران با کسب هفت مدال رنگارنگ

صدرنشینی ایران در روز نخست و ‏دورخیز برای دو طلا و دو برنز

0 نظر

ارسال نظر

capcha