به همت گروه فرهنگی «مثل هانیه» صورت گرفت؛

اکران رایگان فیلم و اطعام زنان سرپرست خانوار در ماه رمضان +تصاویر

اکران رایگان فیلم و اطعام زنان سرپرست خانوار در ماه رمضان +تصاویر

به گزارش سراج24؛ روز گذشته 28 فروردین ماه 1401 همزمان با سالروز میلاد پر برکت امام حسن مجتبی(ع)، اطعام نیازمندان و زنان سرپرست خانوار با اکران رایگان فیلم «موقعیت مهدی» به همت مجموعه مردمی و دانشجویی «مثل هانیه» در تهران برگزار شد.

در حاشیه این مراسم زهرا توکلی، مسئول مجموعه مردمی و دانشجویی «مثل هانیه» در گفتگو با خبرنگار سراج24 در خصوص اهداف این مجموعه گفت: انجام کار فرهنگی، امر به معروف و نهی از منکر، برپا نگه داشتن ارزش‌های اسلام و انقلاب، کم کردن فاصله بین دو قشر از خانم‌ها با ظاهرهای متفاوت و ایجاد رابطه صمیمانه و دوستانه میان آن‌ها را می‌توانیم از رسالت‌های مجموعه «مثل هانیه» بدانیم.

وی با بیان اینکه اعضا مجموعه از دانشجویانی هستند که دغدغه اسلام و انقلاب را دارند. ابراز کرد: از سال گذشته تاکنون، برنامه‌های مستمری را در سطح شهر شروع کردیم، مانند برگزاری مراسم میلاد حضرت زهرا(س) که در یکی از کافی‌شاپ‌های شهر تهران در کنار جوانانی با ظاهرهای امروزی و کمی متفاوت اجرا شد.

توکلی همچنین ادامه داد: در برنامه بعد به مناسبت میلاد حضرت صاحب‌الزمان(عج) با برگزاری پویش #انتظارحرکتاست سعی کردیم تا گامی در جهت تعجیل در ظهور برداریم، بدین صورت که هر کدام از مخاطبان باید با حذف یک گناه از خود، دیگران و جامعه تلاش کند.

وی ضمن اشاره به برنامه روز قبل در ماه رمضان و در یکی از مناطق جنوب شهر تهران (شهرک مسعودیه) خاطرنشان کرد: در این مراسم از خانواده‌های ایتام، نیازمندان و زنان سرپرست خانوار دعوت شده که به کمک خیریه آبشار عاطفه‌ها شناسایی شده‌اند.

مسئول گروه مجموعه «مثل هانیه» افزود: این مراسم با اکران فیلم «موقعیت مهدی» آغاز شده است؛ چرا که می‌دانیم میهمانان به دلیل مشکلات اقتصادی، امکان خرید بلیط سینما و استفاده از امکانات فرهنگی را ندارند.

توکلی در ادامه اضافه کرد: در کنار اکران فیلم، پخش ارزاق فرهنگی، اقامه نماز جماعت و در انتها هم اطعام (افطار) با حضور خانواده‌های شهدا از جمله شهدای مدافع حرم مهدی بیدی، مجید قربانخانی، مرتضی کریمی و شهید آتش‌نشان محسن قدیانی را خواهیم داشت.

 

 

 

 

اخبار مرتبط

«ایستگاه های عاشقی» در متروی تهران برپا شد+تصاویر

چگونه تیپی با تم رنگ مرجانی زنده( رنگ سال 20191) انتخاب کنید؟

VOD تبدیل به سایت دانلود فیلم‌ شد؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha