۱۰دستگاه واگن مسافربری گمرک رازی به شرکت حمل و نقل واگذار می‌شود

۱۰دستگاه واگن مسافربری گمرک رازی به شرکت حمل و نقل واگذار می‌شود

به گزارش سراج24؛ ناصر عتباتی روز یکشنبه در جلسه کمیته حمایت قضائی از سرمایه‌گذاری اظهار کرد: ۱۰ دستگاه واگن مسافربری موجود در گمرک رازی خوی در راستای توسعه فعالیت‌های ارزآور با ورود دستگاه قضائی تعیین تکلیف شده و واگذاری واگن‌های مذکور به وارد کننده شرکت حمل و نقل بلا مانع است.

وی ادامه داد: با توجه به نیاز استان به ناوگان حمل و نقل عمومی و وجود ۱۰ دستگاه واگن مسافری بری در گمرک رازی، مکاتبه‌ای با دادستانی کل در خصوص تعیین تکلیف این واگن‌ها صورت گرفت.

عتباتی افزود: بنا به نظر معاون دادستانی کل کشور و که با توجه به نیاز مبرم ناوگان حمل مسافر به واگن‌های توقیفی و در راستای ایجاد تداوم فعالیت شرکت‌ها و فعالان اقتصادی و جلوگیری از ورشکستگی بنگاه‌های اقتصادی، واگذاری واگن‌های مذکور به وارد کننده شرکت حمل و نقل بلا مانع است.

رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: امروز نیاز است تصمیماتی در کمیته حمایت قضائی از سرمایه گذاری استان اتخاذ شود که خروجی آن تقویت ناوگان حمل و نقل استان باشد.

عتباتی بیان کرد: با ورود این واگن‌ها به چرخه حمل و نقل برای ۵۰ نفر به طور مستقیم اشتغال زایی ایجاد می‌شود و سالانه در جابجایی ۱۰۰ هزار مسافر نقش آفرین خواهند بود.

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی با بیان اینکه این یک اقدام عملی در تحقق فرمان مقام معظم رهبری در تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین است، تاکید کرد: در واگذاری این واگن‌ها به وارد کننده باید استانداردهایی که لازم است کسب و حقوق دولتی و گمرکی نیز در این واگذاری مدنظر قرار گیرد.

اخبار مرتبط

دولت ارز را رها نکرده است/واگذاری دارائی های راکد

ترخیص داروهای مرتبط با کرونا از گمرک فرودگاه امام (ره) با ورود دستگاه قضا

زلزله ۴.۳ ریشتری رضوانشهر گیلان را لرزاند

0 نظر

ارسال نظر

capcha