برگزاری جشن رمضان در بوستان های پایتخت

برگزاری جشن رمضان در بوستان های پایتخت

به گزارش سراج24؛ محمدحسن جعفرزاده مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران   گفت: مدیریت شهری در راستای مأموریت ها و وظایف فرهنگی خود و همچنین بر اساس نیاز شهروندان، اجرای برنامه های متنوعی را در قالب طرح «لبخند دلها» درماه مبارک رمضان بابهره‌گیریاز ظرفیت‌ های مناطق و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در دستور کار قرار داده است.

وی افزود: برنامه‌های جشن رمضان با رویکرد اصلی ارتقای نشاط معنوی و ایجاد انس و الفت بین شهروندان با تکیه بر تقویت ارزش‌های دینی و اسلامی، محرومیت‌زدایی با توجه به مناطق کم تر برخوردار و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و امکانات موجود در سطح مناطق در جهت پر بارکردن اوقات فراغت شهروندان در ماه میهمانی خدا برنامه‌ریزی شده است.

جعفرزاده ادامه داد: جشن های رمضان در قالب برپایی استیج با اجرای برنامه هایی از قبیل اجرای مسابقات فرهنگی، سخنرانی مذهبی، آموزه های قرآنی و برنامه های شاد و مفرح ویژه کودکان و خانواده ها و... در 22 بوستان اصلی و محوری مناطق در طول شب های ماه مبارک رمضان بعد از اذان مغرب برگزار می شود.

مدیر کل فرهنگی با اشاره به اینکه جشن های رمضان در مناطق کم‌تر برخوردار اجراهای بیشتری خواهند داشت خاطر نشان کرد: این جشن ها که تاکنون با استقبال پرشور مردمی مواجه شده است از 15 فروردین آغاز و تا 12 اردیبهشت به جز شب های قدر در پایتخت ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبط

اگر شهرداری در سیل به داد مردم نمی‌رسید، مشخص نبود چه فاجعه‌ای رخ می‌داد/ برخی جز سیاه‌نمایی هیچ رسالتی ندارند

رونمایی از کتاب «حاصل عمر» در فرهنگ‌سرای اندیشه

روزه رمضان از چه زمانی در دین اسلام واجب شد؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha