تصویرسازی جبهه مقاومت برای نسل جدید با «سرافرازان»/ خلاء جدی که در حوزه بازی سازی کمرنگ شد +نمایش بازی

تصویرسازی جبهه مقاومت برای نسل جدید با «سرافرازان»/ خلاء جدی که در حوزه بازی سازی کمرنگ شد +نمایش بازی

به گزارش سراج24؛ قدرت برای کشورها بسیار حائز اهمیت است و زمانی کشورها قدرتمندند که نیروهای جوان آنها، قوی و با صلابت باشند و در کنار قدرت، عرق به وطن پرستی و عشق به میهن را در خود بپرورانند که همین امر موجب استحکام زیر بنای کشور می شود.

از سویی، نهادینه کردن دفاع از کشور و حتی مظلومین دیگر در سراسر این جهان خاکی، از اصول انسانیت است. در واقع کسی که به دیگران و وطن خود حسی نداشته باشد نمی‌تواند برای کشور مفید بوده و اقدامات درست و به موقعی انجام دهد.

در اخلاق و ارزش‌های ما نیز رسیدن به داد مظلومان و مقابله با ظالمان و متجاوزین بسیار مورد تحسین است.  همان‌گونه که مدافعین حرم در ادامه راه شهیدان دفاع مقدس و در دفاع از آرمان‌ها قدم نهادند و فرهنگ جهاد، شهادت و روحیه انقلابی‌گری را تداوم بخشیدند.

به عبارتی، مدافعین حرم از کسانی بودند که پای خود را فراتر از مرزهای کشور گذاشتند و برای دفاع از بی‌پناهان جنگیدند. از این رو برای فهم بهتر و چشیدن بخشی از رشادت‌های آنان می‌توان به بازی «سرافرازان» که حامی آن سازمان فضای مجازی سراج است اشاره کرد که گوشه ای از فضای نبرد با دشمن را در قالب بازی موبایلی به تصویر می‌کشد.

*تصویرسازی واقعی با حضور در میدان جنگ
بازی «سرافرازان» در سبک استراتژی است، این بازی با مضمون جبهه مقاومت و مدافعان حرم ساخته شده، که استایل بازی به شکل کارتونی برای مخاطب کودک نوجوان و حتی جوان طراحی شده و حدود یکسال و نیم تولید آن به طول انجامید.

*«سرافرازان» به دنبال پر کردن خلاء بازی سازی با مضمون مقاومت است
در حوزه بازی سازی موبایلی با مضمون جبهه مقاومت اثر چشم‌گیری تاکنون ساخته نشده است و به همین منظور هدف از تولید بازی «سرافرازان» پر کردن گوشه ای از این خلاء جدی در خصوص عدم تصویرسازی درست از جنگ جبهه مقاومت می‌باشد که امید است با گسترش این بازی و حتی توسعه آن به انیمیشن، اتفاقات خوب و قابل توجهی به وقوع بپیوندد.

*ویژگی ها و ماموریت ها
نبرد با دشمن از زمین، هوا و دریا، تجربه مبارزه متفاوت و چالش برانگیز در سبک تاور دیفنس، فرماندهی نیروهای تیپ مخصوص، تک تیرانداز، تانک و ...، نیروی‌های بامزه، گرافیک انیمیشنی و جذاب از جمله ویژگی‌های این بازی است و از ماموریت‌های اصلی این بازی می‌توان به دفاع، شبیخون، هجوم، محافظت اشاره کرد.

*۱۰ هزار نصب از طریق پلتفرم های ایرانی
تولید بازی موبایلی «سرافرازان» همچنان ادامه دارد و حضور نیروهای جدید و اضافه نمودن مراحل دیگر از ویژگی‌های نسخه جدید آن خواهد بود و در آخرین نسخه بروزرسانی در آن: 3 ‌کمپین ‌با ‌30 ‌مرحله ‌جدید، اضافه شدن فروشگاه ‌بازی ‌که ‌می‌توانید در ‌داخل آن ‌کارت ‌های ‌قدرتمند ‌را ‌بدست ‌بیارید، پنل های ‌پیشنهاد ‌ویژه، ‌پنل ‌کارت ‌های ‌بی ‌نظیر، ‌پنل ‌گردونه ‌شانس ‌در ‌فروشگاه، بهینه ‌سازی ‌دوربین ‌و ‌اضافه ‌شدن ‌افکت ‌های ‌جذاب و ‌افکت ‌های ‌بصری ‌به ‌نیروهای ‌خودی ‌و ‌دشمن در آن اعمال شده و همچنین باگ ‌های ‌گزارش شده نیز رفع شده اند. هم اکنون ۶۵ شخصیت در این بازی وجود دارند که ۴۵ نفر دشمن و مابقی آن نیروهای خودی و شخصیت داستانی هستند.

بازی «سرافرازان» که هم اکنون فقط نسخه اندروید آن در اختیار کاربران قرار دارد، جهت دریافت آن از 2 طریق «کافه بازار» و «مایکت» با امتیاز ۴/۴ می توان اقدام کرد.
https://myket.ir/app/com.symiagames.isiskiller
http://cafebazaar.ir/app/?id=com.symiagames.isiskiller&ref=share

اخبار مرتبط

۱۰ سلبریتی برتر که در دنیای بازی‌های ویدیویی نیز نقش داشته‌اند

اعلام آخرین وضعیت بازی تدارکاتی تیم ملی ایران با آرژانتین

پایش مداوم کاربران، رمز موفقیت «آمیرزا» بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha