شرایط برگزاری کلاس‌های دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد

شرایط برگزاری کلاس‌های دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد

به گزارش سراج24؛در شیوه نامه دانشگاه تربیت مدرس آمده است که با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا، مصوبه جلسه رؤسای دانشگاه‌های سراسر کشور، مصوبه هیأت رئیسه دانشگاه تربیت مدرس و مصوبه شورای این دانشگاه، حضوری‌شدن فعالیت‌های آموزشی تمامی دوره‌های تحصیلی این دانشگاه تربیت مدرس به شرح زیر انجام می‌شود.

برگزاری تمامی کلاس‌های عملی و آزمایشگاهی و دفاع از پایان نامه‌ها و رساله‌ها در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری این دانشگاه با استفاده از ماسک و رعایت مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا به‌صورت حضوری در حال انجام است.

دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس تا تاریخ ۳۰ فروردین جهت آماده‌سازی شرایط خود (از جمله تعیین خوابگاه یا تأمین محل مناسب برای سکونت در محل تحصیل و ...) فرصت دارند و دانشکده‌های این دانشگاه نیز جهت فراهم و آماده کردن کلاس‌های درس و برنامه‌ریزی لازم جهت آموزش حضوری در تمامی مقاطع تحصیلی تا این بازه زمانی فرصت دارند.

با اعلام دانشگاه تربیت مدرس، کلیه کلاس‌های نظری تمامی مقاطع تحصیلی از تاریخ ۳۰ فروردین سال جاری با استفاده از ماسک و رعایت مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد.

همچنین، امتحانات پایان نیمسال تحصیلی کلیه مقاطع این دانشگاه با استفاده از ماسک و رعایت مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد.

دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرده که با توجه به شرایط خاص کرونایی و به منظور تسهیل در امور آموزشی، در صورت درخواست دانشجو و موافقت گروه‌، دانشکده و آموزش دانشگاه، حذف یک یا دو درس به شرط رعایت حداقل واحدهای باقی مانده و یا اخذ مهمانی به‌صورت تک درس یا نیمسال مجاز است.

با توجه به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، شرط حضور دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس در کلاس‌ها، تزریق حداقل دو نوبت واکسن کرونا و شرط سکونت در خوابگاه‌ها، تزریق سه نوبت واکسن و وجود ظرفیت خوابگاهی است (‌ارائه تصویر کارت الکترونیکی تزریق همه دوزهای واکسن در بدو ورود به دانشگاه الزامی است). دانشجویانی که به هر دلیلی امکان ارائه کارت واکسیناسیون نوبت سوم را ندارند، باید نتیجه آزمایش منفی کرونای خود را که از ۱۴ تا ۳۰ فروردین انجام داده‌اند، ارائه کنند.

اخبار مرتبط

بازار مسکن مقداری از تب و تاب افتاد

الکس از آمریکا تا فساد در دبی/ بهره کشی جنسی به کمک مادر!

دانشگاه ها با ایجاد مجموعه های نوآوری از بودجه دولتی بی نیاز شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha