اسکوچیچ:

بازیکنانم انگیزه خوبی برای دیدار با انگلیس و آمریکا دارند

بازیکنانم انگیزه خوبی برای دیدار با انگلیس و آمریکا دارند

به گزارش سراج24؛ در صحبت‌هایی که یکی از رسانه های خارج از کشور از دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران درباره بازی در جام جهانی و مقابله آمریکا منتشر کرده آمده است: بازی ایران و آمریکا از نظر هواداران می تواند بازی جذاب و هیجان انگیزی باشد ولی من از نظر فوتبالی به آن فکر می کنم. ما در مرحله قبل نیز برابر بحرین و عراق نیز دیدار داشتیم و الان هم دیداری داریم که فقط از نظر فوتبالی به آن می پردازیم.

او در پاسخ به این سوال که خاطره ای از دیدار ایران و آمریکا دارد یا خیر گفت: خیر من آن دیدار را ندیدم ولی آقای حمید استیلی که اینجا حضور دارد در آن دیدار در ترکیب تیم ملی ایران به میدان رفت و گلزنی کرد.

او درباره حرکات دیپلماتیک که در بازی قبل دو تیم در جام جهانی صورت گرفت، گفت: من فقط به شرایط فوتبالی فکر می‌کنم. فوتبال باید وسیله ای برای برقراری صلح بین کشورها باشد و درباره حرکات سیاسی و دیپلماتیک در فوتبال نظری ندارم. و این چیزی است که از ورزش انتظار می‌رود اما همان‌طور که گفتم من تنها روی بازی تمرکز خواهم داشت.

او درباره دیدار ایران با آمریکا و انگلیس زمانی که این دو کشور و ایران در حال تلاش برای مذاکرات هسته ای هستند و برخورد سیاستمداران ایرانی با این دیدار نیز گفت: وظیفه من نیست که درباره سیاست صحبت کنم. من فقط درباره مسائل فوتبالی صحبت می‌کنم. 

او درباره دیدار با انگلیس و آمریکا نیز گفت: بازیکنان انگیزه خوبی برای رویارویی با انگلیس و آمریکا خواهند داشت و انتظار واکنش خوبی از بازیکنانم در این دو بازی را دارم.

اخبار مرتبط

دلسردی گل‌محمدی از مهاجم جوان پرسپولیس

نقش استقلال و پرسپولیس در معادلات سقوطی‌های لیگ برتر

استیلی: اسکوچیچ به باقری گفته بین تیم ملی و پرسپولیس یکی را انتخاب کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha