اسماعیل رضوان:

در صورت تداوم تجاوزگری اسرائیل صبر مقاومت دوام نخواهد داشت

در صورت تداوم تجاوزگری اسرائیل صبر مقاومت دوام نخواهد داشت

به گزارش سراج24؛ «اسماعیل رضوان» یکی از مقامات ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در گفت‌وگو با المیادین تصریح کرد:ما به اشغالگران هشدار می‌دهیم که صبر مقاومت را آزمایش کنند، زیرا در صورت تداوم تجاوزات، این صبر دوام نخواهد داشت.

وی افزود: ما از مقامات تشکیلات خودگردان می‌خواهیم که هماهنگی امنیتی با رژیم اشغالگر را متوقف کنند، جلسات پوچ با این رژیم را متوقف کنند و به گزینه مقاومت بپیوندند.

رضوان تصریح کرد: ما از طرف‌ها و میانجی‌ها می‌خواهیم که افسار رژیم اشغالگر را بکشند و جنایات آن را متوقف کنند و مقاومت هم سپری خواهد ماند که از مردمش دفاع می‌کند.

این مقام حماس گفت: زمان آن فرا رسیده است که تشکیلات خودگردان در سطح بین المللی به ویژه از طریق دادگاه کیفری بین المللی برای متوقف کردن و افشای جنایات رژیم اشغالگر اقدام کند.

رژیم صهیونیستی با فرارسیدن ماه مبارک رمضان سه هزار نیروی خود را در بیت المقدس مستقر کرده است که این نیروها طی شب‌های گذشته با حمله به اجتماع فلسطینی‌ها بخصوص در منطقه تاریخی باب العامود که دروازه مسجد الاقصی محسوب می‌شود، شماری را زخمی یا بازداشت کردند.

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز گفته که تصمیم دارد فردا چهارشنبه از مسجدالأقصی بازدید کند.

یکشنبه شب نیز یائیر لاپید وزیر خارجه رژیم صهیونیستی با حمایت گسترده نیروهای اشغالگر این رژیم از منطقه باب العامود در قدس اشغالی بازدید کرد. ورود غیرقانونی این وزیر صهیونیست به باب العامود در راستای تلاش تل‌آویو برای گسترش یهودی‌سازی شهر قدس صورت گرفت.

حملات رمضان سال گذشته نظامیان صهیونیست به منطقه باب العامود و مسجد الاقصی نبرد سیف القدس میان مقاومت در غزه با رژیم صهیونیستی را رقم زد.

اخبار مرتبط

رژیم صهیونیستی از اجساد شهدا در آزمایشگاه ها استفاده می کند

اوضاع در فلسطین اشغالی در دوره «لاپید» به کدام سو می‌رود؟

بانوی اسیر فلسطینی به شهادت رسید

0 نظر

ارسال نظر

capcha