وزیر اقتصاد:

بودجه‌های شهرستانی باید صرف اشتغالزایی شود

بودجه‌های شهرستانی باید صرف اشتغالزایی شود

به گزارش سراج24؛ سید احسان خاندوزی عصر پنجشنبه در حاشیه ملاقات با مردم زاوه در گفت و گو با خبرنگاران افزود:آنچه هدف گذاری سازمان برنامه و بودجه برای رشد هشت درصدی  اقتصادی را محقق می کند تمرکز بر هزینه بودجه های محدود بر فعالیتهای اشتغالزاست.

وی ادامه داد: امروز در جمع مردم شهرستان های زاوه،مه ولات و تربت حیدریه حضور یافتم و با کمبود ها و مشکلات این شهرستانها از نزدیک آشنا شدم و قرار است فهرست این مشکلات را امشب خدمت رییس جمهور در جلسه شورای اداری خراسان رضوی منعکس کنیم و امیدواریم سال آینده این مشکلات رفع شود.

دولت آباد مرکز شهرستان زاوه در ۱۸۹ کیلومتری جنوب مشهد قرار دارد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی عصر روز پنجشنبه وارد زاوه شد و در بدو ورود به این شهرستان به مقام شامخ شهدا ادای احترام و از طرح های نیمه تمام مجتمع فرهنگی و هنری و استخر شنای زاوه بازدید کرد.

رییس جمهور و تعدادی از اعضای هیات دولت روز چهارشنبه دهم فروردین ماه ۱۴۰۱ در نخستین سفر استانی خود در سال جدید وارد استان خراسان رضوی شدند.

سفر استانی رییس جمهور و هیات دولت در خراسان رضوی امروز پنجشنبه نیز ادامه دارد.

رییس جمهور را در این سفر وزرای کشور، فرهنگ و ارشاد اسلامی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نیرو، صنعت، معدن و تجارت، ورزش و جوانان،آموزش و پرورش، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و راه و شهرسازی و نیز معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رییس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری همراهی می کنند.

آیت الله سیدابراهیم رییسی پیش از این به ۱۷ استان شامل هرمزگان، قم، یزد، لرستان، زنجان، سمنان، اردبیل، فارس، خوزستان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، گیلان، گلستان و مازندران سفر کرده است.

اخبار مرتبط

پیشنهاد دولت درباره افزایش حقوق و مستمری کارمندان و بازنشستگان

عدالت منطقه‌ای از برنامه های دولت است

دوره پول‌پاشی به بهانه اشتغال رو به اتمام است

0 نظر

ارسال نظر

capcha