بر اساس آمار تلوبیون ؛

مخاطبان کدام سریال نوروزی را پسندیدند؟

مخاطبان کدام سریال نوروزی را پسندیدند؟

به گزارش سراج24؛ از آنجا که سریال‌ها در شرایط نسبتا برابری پخش شده‌اند می‌توان در روز دهم فرودین میزان مخاطبان آنها را با یکدیگر مقایسه کرد. تلوبیون سرویس پخش زنده و آرشیو برنامه‌های کانال‌های تلویزیون و رادیوی سازمان صداوسیما بر بستر اینترنت است. افرادی که سریال‌های تلویزیون را ندیده‌اند یا می‌خواهند آنها را دوباره شاهد باشند معمولا به سایت تلوبیون مراجعه می‌کنند.

آمار این سایت نشان می‌دهد که  سریال زیرخاکی۳ با بیش از ۲ میلیون و ۱۲۰ هزار بار بازدید پیشتاز است. سریال نجلا۲ در لحظه نگارش گزارش بیش از یک میلیون و ۳۲۰ هزار بار بازدید داشته است. سریال‌های دردسرهای شیرین و خداداد نیز با ۵۶۶ هزار و ۳۹۸ هزار بار بازدید به ترتیب در رتبه‌های سوم و چهارم هستند.

بنا بر این گزارش، زیرخاکی۳ به کارگردانی جلیل سامان و تهیه کنندگی رضا نصیری نیا و با هنرمندی پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح و .. در ۱۴ قسمت برای نوروز ۱۴۰۱ پخش می شود.

فصل دوم این سریال با به اسارت رسیدن فریبرز و ناصری به دست نیروهای بعثی در جبهه به پایان رسید و مخاطبان از ابتدای این فصل ، ادامه های ماجراهای فریبرز را دنبال خواهند کرد.

شبکه دو سریال نوروزی خود را به نام خداداد به کارگردانی علی غفاری و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در ۱۳ قسمت از یکشنبه ۲۹ اسفندماه روانه آنتن کرده است. ساعت پخش این سریال نوروزی هر شب ساعت  ۲۱:۱۵  است.

ژانر داستانی خداداد کمدی است و مشکلات خانواده‌های ایرانی را از نظر مالی و با نگاهی نقادانه روایت می کند. رضا ناجی، پیام دهکردی، علی صبوری، سوسن پرور و .. در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند.

فصل دوم سریال نجلا به کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور و به تهیه‌کنندگی سعید سعدی در ایام نوروز هر شب ساعت ۲۰:۳۰ روی آنتن شبکه سه سیما می رود. پخش این سریال چهل قسمتی از اول فروردین ۱۴۰۱  شروع می شود و تا ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

قصه نجلا۲ در سال ۱۳۵۸ می‌گذرد. نجلا در اوضاع آشفته و نا امنی‌ها به عبد که عاشق او شده وعده‌ای می‌دهد که طی آن اگر عبد بتواند او را از مرز ایران و عراق رد کند و به زیارت اربعین برسد، در قبال عشقش به او پاسخ مثبت می‌دهد، اما همه این‌ها در طول مسیر دست‌خوش اتفاق‌هایی می‌شود.

حسام منظور، محیا دهقانی، ملیکا شریفی‌نیا، مصطفی ساسانی و .. در نجلا به ایفای نقش پرداخته اند.

سریال دردسرهای شیرین به کارگردانی سهیل موفق و تهیه کنندگی سید علی اکبر محمودی مهریزی از یکشنبه ۲۹ اسفند در ۱۳ قسمت هرشب ساعت ۲۰ از شبکه پنج سیما روی آنتن می‌رود.

داستان این سریال درباره زوجی است که بعد از ازدواج در زندگی شان با مشکلاتی جدی روبه رو می شوند. در کشاکش این مشکلات، حوادث و اتفاقاتی دیگر برای آنان رخ می دهد. 

پوریا پورسرخ و مریم مومن نقش زوج قصه دردسرهای شیرین را بر عهده دارند و افسانه بایگان، یوسف مرادیان، پاشا جمالی و سمیرا حسینی به همراه رضا توکلی، رسول توکلی، شهین تسلیمی و مرتضی کاظمی، دیگر نقش‌های اصلی را بازی می‌کنند.

اخبار مرتبط

سریال‌های رمضانی؛ از سقوط به کلیشه‌ها تا بازیگر اشتباهی

«جناب عالی» اولین سریال اختصاصی تلوبیون پلاس شد

حذف ناگهانی یک سریال نوروزی/ «جناب عالی» پخش نمی‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha