حزب الله عملیات قهرمانانه فلسطین در تل‌آویو را ستود

حزب الله عملیات قهرمانانه فلسطین در تل‌آویو را ستود

به گزارش سراج24؛ حزب الله لبنان در بیانیه خود به ملت فلسطین و مبارزان قهرمان آن که سیلی محکمی به دشمن صهیونیستی در قلب رژیم اشغالگر وارد آورده و طعم شکست و خواری را به آن چشاندند، درود فرستاد.

در این بیانیه آمده است: «این عملیات شجاعانه در نزدیکی تل‌آویو ثابت کرد که هیچ مکان امنی برای شهرک‌نشینان اشغالگر و نظامیان آن در هیچ کجای خاک پاک فلسطین وجود ندارد».

بنابر گزارش شبکه المنار، حزب‌الله لبنان در بیانیه خود آورده است که افزایش عملیات مقاومت و موفقیت مبارزان در توسعه شیوه‌های رویارویی و اجرای سه عملیات بی‌نظیر ظرف چند روز نشان می‌دهد که ملت فلسطین برای دفاع از خویش و آزادسازی اراضی خود مصمم است.

در بیانیه مذکور همچنین آمده است که هیچ یک از دیدارهای خیانتکارانه و نشست‌های سازشکارانه نمی‌تواند امنیت برای دشمن فراهم کند و تصمیم ملت فلسطین و تمامی آزادگان جهان برای ادامه جهاد و مقاومت تا نابودی رژیم نژادپرست هرگز تغییر نخواهد کرد.

یک جوان ۲۷ ساله فلسطینی شامگاه سه‌شنبه در یک عملیات مقاومتی با تیراندازی به سمت شهرک‌نشینان صهیونیست در منطقه بنی براک در تل‌آویو دستکم پنج صهیونیست را به هلاکت رسانده و سه نفر دیگر را زخمی کرد.

اخبار مرتبط

هکرهای ایرانی؟! | اعتراف تل‌آویو به هک دوربین نهادهای امنیتی

هراس صهیونیست‌ها از آغاز انتفاضه سوم فلسطینی‌ها

ماجرای مرگ مشکوک افسران موساد چه بود؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha