درگیری پلیس و سارق مسلح در دیلم/ یک سرباز وظیفه به شهادت رسید

درگیری پلیس و سارق مسلح در دیلم/ یک سرباز وظیفه به شهادت رسید

به گزارش سراج24؛ سرهنگ علی یاری در گفت‌وگویی اظهار داشت: شب گذشته بر اثر درگیری گشت انتظامی پلیس با سارق مسلح در بندر امام حسن شهرستان دیلم یکی از سربازان به شهادت رسید و یکی از کادر انتظامی نیز مجروح شد.

وی با اشاره به اینکه این درگیری ساعت ۲۱ شب گذشته رخ داده است افزود: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی اینکه یک دستگاه خودرو وانت پراید به صورت مشکوک در خیابانی پارک شده است، سریعاً گشت کلانتری بخش امام حسن برای بررسی موضع به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان دیلم گفت: به محض حضور عوامل انتظامی در صحنه، فردی با اسلحه کلاش به سمت مأموران تیراندازی کرده و با استفاده از تاریکی شب متواری می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه در این حادثه همکار وظیفه ستوان سوم «سید نوید موسوی» بر اثر اصابت گلوله به درجه رفیع شهادت نائل آمده و ستوان‌یکم انتظامی «جلیل دازه» به دلیل جراحت وارده به بیمارستان گناوه منتقل و تحت درمان است.

یاری با بیان اینکه دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد، افزود: هویت ضارب که دارای سوابق متعدد کیفری است، شناسایی و تلاش‌ها برای دستگیری وی به صورت ویژه ادامه دارد و نتیجه متعاقباً اعلام می‌شود.

اخبار مرتبط

طرح اقتدار پلیس امنیت کلید خورد/ دستگیری ۳۰۴ نفر از اراذل و اوباش

دستگیری ۵۵ مدیر صفحات مجازی فروش موادمخدر

"پوشاندن پلاک" منجر به توقیف موتورسیکلت و معرفی به مراجع قضایی می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha