دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی منصوب شد

دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی منصوب شد

به گزارش سراج24؛ به نقل از معاونت علمی، سورنا ستاری در حکمی حسین ملازاده را به عنوان دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است: «با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی و بنا به پیشنهاد رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان دبیر ستاد فناوری‌های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی منصوب می‌کنم. انتظار می‌رود با توکل به خدای متعال و در چارچوب نظامنامه جامع ارزیابی متوازن مأموریت‌های ستادهای توسعه فناوری و جلب همکاری اعضای حقیقی و حقوقی ستاد، ضمن اتخاذ رویکرد ملی و فرا دستگاهی و توجه به مزیت‌ها و مقتضیات بومی و بهره مندی از دستاوردهای مفید ملی و بین المللی نسبت به هم افزایی فعالیت‌های مرتبط با توسعه و بهبود محیط کسب و کار، توسعه زیست بوم استارت آپی و جلب مشارکت بخش خصوصی و دولتی در حوزه اقتصاد دیجیتال و تعامل با دستگاه‌های ذی ربط این حوزه با هماهنگی مستقیم مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی اقدام کنید.

همچنین توجه جدی به فناوری‌های آینده و تحول آفرین در بخش دیجیتال و هوشمند سازی و حمایت از نوآوران و کارآفرینان دانش بنیان یکی از اولویت‌های ستاد در این دوره خواهد بود. امیدوارم با تغییر رویکرد این ستاد و با استفاده از ابزارهای نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات در این عرصه گام‌های جدی برداشته شود.»

اخبار مرتبط

توسعه بی‌سابقه همکاری‌های ایران و روسیه در زمینه اقتصاد دیجیتال

گام مهم اتحادیه اروپا برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی

پیشتازی آمریکا و چین در استفاده از «داده‌ها»/ رشد سرعت اینترنت ثابت در ایران

0 نظر

ارسال نظر

capcha