اعلام شرایط خرید بلیت مسابقه ایران - لبنان

اعلام شرایط خرید بلیت مسابقه ایران - لبنان

به گزارش سراج24؛ به نقل از رسمى فدراسیون فوتبال با توجه به مصوبات ستاد کرونا امکان فروش بلیت تا سقف ظرفیت 30 درصد ورزشگاه امام رضا (ع) در مشهد مقدس فراهم شده و بلیت‌فروشى این بازى از ساعت 12 ظهر امروز از طریق سامانه Footballeticket.ir انجام خواهد شد.

بر این اساس طبق پروتکل‌هاى مصوب علاقه‌مندانى که نسبت به تزریق حداقل دو دوز واکسن اقدام کرده‌اند و از تاریخ دوم تزریق حداقل 15 روز گذشته باشد طبق استعلام سامانه هوشمند با ورود کد ملى امکان دریافت بلیت این مسابقه را پیدا مى‌کنند. سامانه همچنین به صورت هوشمند و بر اساس بانک اطلاعاتى آنلاین از ثبت‌نام افراد مبتلا و داراى تست مثبت کرونا ممانعت به عمل خواهد آورد.

پس از تهیه بلیت همراه داشتن کارت ملى جهت تطبیق اطلاعات شخصى در هنگام ورود به ورزشگاه الزامى بوده و بدون کارت ملى بلیت تماشاى مسابقه در گیت‌هاى پیش‌بینى شده صادر نخواهد شد.

لازم به تأکید است که بلیت‌فروشى این مسابقه تنها به صورت آنلاین انجام خواهد شد و از علاقه‌مندان درخواست مى‌شود به هیچ وجه جهت تهیه بلیت حضورى به ورزشگاه مراجعه نکنند.

همچنین جلسه هماهنگی دیدار ایران و لبنان با حضور حسن کامرانی‌فر دبیرکل فدراسیون فوتبال، سرپرستان دو تیم، مدیران رسانه‌ای، داوران و ناظر داوری از ساعت 10 صبح امروز (دوشنبه 8 فروردین ماه) در هتل پردیسان مشهد برگزار شد.

در پایان جلسه مقرر شد ایران با پیراهن قرمز و لبنان با پیراهن سفید به زمین بروند.

دیدار تیم‌هاى ملى فوتبال ایران و لبنان در هفته پایانى دور انتخابى رقابت‌هاى جام جهانى روز سه‌شنبه نهم فروردین ماه از ساعت 16 در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

کرار و بشار برای پیوستن به لیگ ایران تشویقم کردند/ بخاطر بردیف به تراکتور آمدم

۵۰ نکته فاکس از جام جهانی قطر/ ایران، پرهوادارترین تیم

بازیکنانی که راه دروازه ایران را می‌شناختند!

0 نظر

ارسال نظر

capcha