دستور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح برای راه‌اندازی موزه‌های دفاع مقدس

دستور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح برای راه‌اندازی موزه‌های دفاع مقدس

به گزارش سراج24؛ سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری‌ رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح که جهت بازدید از مناطق عملیاتی جنوب و حضور در جمع زائران راهیان نور وارد خوزستان شده بود، در واپسین ساعات امروز (شنبه) در جلسه شورای تامین استان خوزستان حضور یافت.

وی در حاشیه این جلسه بر اهمیت حرکت معنوی و ارزشی راهیان نور و میزبانی شایسته خوزستان از کاروان‌های راهیان نور تاکید کرد و اظهار داشت: حضور میلیون‌ها نفر از سراسر کشور در مرزهای جنوب و غرب و فعالیت های فرهنگی و ارزشی آنان باعث تقویت زیرساخت ها و همچنین تامین امنیت استان به خصوص در نقاط مرزی خواهد بود.

سرلشکر باقری همچنین به ضرورت تکمیل و راه‌اندازی موزه‌های دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: موزه های دفاع مقدس می توانند ماهیت و اصالت فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت را با محتوای غنی درون خود به نسل امروز کشور ارائه داده و انتقال دهند.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح خطاب به مسئولین استان یادآور شد: مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان در اهواز باید هر چه سریعتر مورد بهره برداری قرار بگیرد و در این خصوص نیاز به یک همت استانی است تا هر چه زودتر مردم پایتخت دفاع مقدس و دیگر زائران راهیان نور سراسر کشور بتوانند از این فضای ارزشی استفاده کنند.

وی در پایان به ایجاد اشتغال، سرمایه گذاری در استان و توجه به محرومیت ها و همچنین تقویت زیرساخت ها برای رسیدن به امنیتی پایدار در استان خوزستان تاکید کرد و خواستار وحدت رویه بیشتری در امور مختلف استان شد.

اخبار مرتبط

6243 نفر شهید شدند تا خرمشهر آزاد شد

لزوم تربیت روایتگرجوان دفاع مقدس/روایتگری نوک پیکان جهادتبیین است

حماسه‌آفرینی «صیاد دل‌ها» در عملیات مرصاد فراموش نشدنی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha