هادی شکوری: بهترین استقلال سال‌های اخیر استقلال 1400 بود

هادی شکوری: بهترین استقلال سال‌های اخیر استقلال 1400 بود

به گزارش سراج24؛ هادی شکوری، بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال تهران در گفت‌وگوی نوروزی خود با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا درباره مقایسه استقلال امسال با سال‌های گذشته اظهار داشت: به نظرم استقلال نسبت به سال‌های گذشته سال بسیار خوبی داشته و با توجه به اتفاقاتی که در سال‌های اخیر برای آبی‌ها افتاده، آن‌ها سال خوبی را گذرانده‌ و بهترین استقلال این سال‌ها استقلال 1400 بوده است.

وی در ادامه افزود: یکی از مهمترین نکات در این زمینه تغییر تیم مدیریتی استقلال بود. تیم مدیریتی قدرتمندی پشت تیم استقلال 1400 بوده و کادر فنی هم برای اولین بار خودش توانست تیم ببندد و نتیجه‌اش هم مشخص است. همه این مسائل دخیل بوده تا هواداران استقلال سالی بهتر از سال‌های گذشته داشته باشند.

بازیکن اسبق تیم ملی درباره عملکرد فوتبال ملی گفت: با توجه به بازیکنان باتجربه‌ای که داریم و همه در اروپا بازی می‌کنند انتظاری جز صعود به جام جهانی نداشتیم و به طور کلی فوتبال ملی هم سال خوبی ررا گذراند. کیفیت تیم‌های لیگ برتر هم به نظر من نسبت به گذشته بهتر شده. به تیم‌هایی چون مس رفسنجان و نساجی مازندران دقت کنید که چقدر پیشرفت کرده‌اند.

شکوری درباره چهره برتر سال اظهار داشت: در فوتبال ملی که بی هیچ چون و چرایی مهدی طارمی چهره برتر است و در آن شکی ندارم. در استقلال هم می‌توانم به حسین‌زاده اشاره کنم. او نسبت به سن و سال تجربه‌اش عالی بوده. او پدیده است؟ فکر نمی‌کنم. پدیده شدن فاکتورهای متفاوتی دارد.

پیشکسوت آبی‌های تهرانی درباره آینده استقلال گفت: در مصاحبه‌هایم اعلام کرده‌ام اگر استقلال خوزدنی نکند و مورد سنگ‌پرانی‌ها قرار نگیرد می‌تواند سال بسیار خوبی در پیش داشته باشد. همیشه برای استقلال یک سری اتفاقات می‌‌افتد اما اگر امسال این اتفاقات مدیریت شود می‌توان امید داشت این تیم به جای بزرگی برسد. جام جهانی پیش رو و تیم ملی؟ امسال سال خوبی در پیش داریم و به نظرم تیم ملی با توجه به شرایطش می‌تواند اتفاق بزرگی رقم بزند.

آیا هادی شکوری در جریان سال‌های بازی‌اش نوروز فوتبالی داشته و سال را در یک اردوی ورزشی گذرانده؟ او این‌گونه پاسخ داد: چندین بار در اردوها بوده‌ام. این مساله دشواری‌های خاص خود چون دوری از خانواده را دارد اما در مجموع می‌توانم بگویم تجربه کردنش حس جالبی به من داد و بهتر از تجربه نکردن است.

اخبار مرتبط

محکومیت ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار یورویی استقلال و پایان سربازی جنجالی!

بلیت فروشی جدید فدراسیون فوتبال برای جام جهانی قطر

تایید محکومیت سنگین استقلال در پرونده استراماچونی

0 نظر

ارسال نظر

capcha