عضو دفتر سیاسی «أنصارالله» یمن:

حملات آتی مقاومت یمن به عربستان سعودی دردناک خواهد بود

حملات آتی مقاومت یمن به عربستان سعودی دردناک خواهد بود

به گزارش سراج24؛  به نقل از المسیره، «محمد البخیتی» عضو دفتر سیاسی جنبش «أنصارالله» یمن سخنانی را در خصوص عملیات‌های نظامی آتی مقاومت این کشور به مواضع عربستان سعودی، مطرح کرد.

بر اساس این گزارش، عضو دفتر سیاسی جنبش أنصارالله تأکید کرد که حملات آتی مقاومت یمن به عربستان سعودی دردناک خواهد بود. مقاومت یمن همچنان به هدف قرار دادن تأسیسات نفتی در عمق خاک عربستان ادامه می‌دهد.

وی در ادامه اظهاراتش افزود: اماراتی‌ها نیز از حملات مقاومت یمن در امان نخواهند بود. مواضع اماراتی‌ها در تیررس مقاومت یمن هستند. آمریکا و انگلیس از متجاوزانی نظیر عربستان و امارات حمایت به عمل می‌آورند.

این عضو دفتر سیاسی جنبش أنصارالله همچنین عنوان کرد: زمانی که آمریکایی‌ها متوجه می‌شوند که رژیم‌های سعودی و اماراتی با خطر جدی مواجه شده اند، استراتژی خود را تغییر می‌دهند. این درحالی است که روز گذشته «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی برای تشریح تحولات میدانی ۷ سال گذشته، گفت: ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در طول این مدت بیش از ۱۰ هزار نظامی سعودی را کشته و زخمی کردند.

یحیی سریع اظهار داشت: ملت و مقاومت یمن در طول سالهای گذشته همواره در برابر تجاوزات ائتلاف متجاوز سعودی ایستادگی کردند که این مسأله قابل ستایش است. ما ۷ سال صبر و ایستادگی کردیم و برای به دست آوردن آزادی و استقلال خود حاضریم بیش از این‌ها مقاومت کنیم.

اخبار مرتبط

هشدار انصارالله درباره احتمال شکسته شدن آتش‌بس سازمان ملل

هرگونه تهدید موجودیتی برای قدس به جنگ منطقه‌ای منجر می‌شود

منصور هادی از قدرت در یمن کناره گیری کرد؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha